Menu
Your Cart

Atomizer Başlığı - Rezidans - Elektronik Sigara Coil

Coil

Elektronik Sigara Coil

Elektronik sigara parçası coil, özellikle elektronik sigaraya yeni başlayan kişilerin hakkında en çok bilgi sahibi olmak istediği konular arasında yer almaktadır. Elektronik sigara kullanımında cihazın en önemli donanım parçalarından biri olan coil, esasında iç atomizer olarak da bilinmektedir. Elektronik sigara dünyasında yeteri kadar deneyime sahip olmayanların hakkında bilgi sahibi olmak için araştırma yaptığı, vape dünyasında tecrübeli e-sigara tutkunlarının ise özellikleri hakkında yeni bilgiler öğrenmek istediği coil, her dönem elektronik sigara tutkunları tarafından merak edilmiştir. Elektronik sigara coil parçası, bir e-sigara cihazının olmazsa olmaz donanım ekipmanlarından birini oluşturmaktadır.

E-Sigara Coil Nedir?

Elektronik sigara cihazlarında bulunan coil parçası, e-sigaranın işlevsel olarak kullanılabilmesinin yanı sıra bir e-sigaradan alınan buhar performansı ve aroma tadı üzerinde de çok büyük etkiye sahip olduğu için hakkında mutlaka bilgi sahibi olunması gereken bir ekipmandır. Elektronik sigara coil nedir sorusunun yanıtları da en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Elektronik sigaranın en önemli parçalarından biri ve ısıtıcı görevini üstlenen coil, aynı zamanda e-sigara kullanıcısının cihazdan aldığı buhar keyfi üzerinde de birtakım olumlu ve olumsuz etkiler yaratabilmektedir. Herhangi bir mod özellikli elektronik sigara cihazının çalışma prensibi şu şekildedir:

·         Cihazın iç kısmında yer alan pamuk veya pamuk benzeri silika, haznenin içinde bulunan e-likit tarafından ıslatılır.

·         Cihazın üzerinde bulunan ateşleme tuşuna basıldığında dirençli tel ısınır.

·         Tel yeterli ısıyı verdiği takdirde, coil ile temasta bulunan likidin buharlaşma işlemi de gerçekleşmektedir.

·         Ortaya çıkan buhar hava borusunda geçerek cihazın uç kısmındaki ağızlık kısmına doğru yönelir. Bunun ardından buharın solunması gerçekleşebilmektedir.

Hazır Coil (Instant Coil) Nedir?

Elektronik sigara cihazları genellikle kit olarak adlandırılan tam teşekküllü yani donanımlı setler halinde e-sigara tutkunlarının kullanımına sunulmaktadır. Bu sayede e-sigara dünyasına giriş yapmak isteyen kişilerin başka bir masraf yapmamaları ya da akıllarının karışmaması amaçlanmaktadır. Bu noktada hazır coil veya elektronik sigara tutkunları arasındaki diğer ismi "instant coil" kavramı ortaya çıkmaktadır.

Hazır coil e-sigara cihazlarında kullanılmak adına üretilmiş sarımı daha önceden yapılmış coil yapılarına verilen isimdir. Dolayısıyla e-sigara cihazlarında kullanılan atomizer değiştikçe hazır coil yapıları da değişmektedir. Bununla birlikte e-sigarada her hazır coil kullanılması mümkün değildir.

Hazır coil esasında yaya benzer bir şekilde sarılmış ve ortasında muji pamuk bulunan özel bir teldir. Tel, elektronik sigara cihazı pilinden aldığı enerjiyi bir ampul gibi ısı enerjisine dönüştürmektedir.  Bu sayede pamuğun emdiği veya çektiği likit içeriğini ısıtarak buharlaşmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla bu sistem sayesinde e-sigara kullanıcısının soluduğu buhar meydana gelmektedir.

Elektronik sigara kullanıcıları arasında en sık bilinen yanlışlardan biri de hazır coil değişimi ve bu değişimin gerçekleştirilmesi gereken zaman dilimleri ile ilgilidir. Çünkü yaygın bilinenin aksine e-sigara cihazları buhar ürettikleri için yanma işlemi gerçekleşmediği için e-sigara geleneksel sigaradan daha sağlıklı olarak görülebilmektedir. Hazır coil e-sigara kullanma sıklığına göre 1 veya 2 haftada bir değiştirilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda hazır coil onarılabilen bir ürün değildir. Dolayısıyla 1 ya da 2 haftalık hazır coil kullanım ömrü sonlandığında ya da kirlendiğinde yenisini atomizerinize takmanız gerekmektedir.

RBA Coil (Rebuildable Atomizer) Nedir?

Çoğunlukla mod elektronik sigara modellerinde kullanılması amacıyla üretilen RBA coil sarımı için ihtiyaç duyulan pek çok materyal bulunmaktadır. Bunlar coil yapısının ortasından geçip e-likitin tutmasını sağlayan muji pamuk, sarım teli ve RBA atomizer tank yuvasıdır. Ancak bunlar arasında muhakkak en önemlisi RBA atomizer tanktır. Çünkü bir RBA atomizer tankın olmaması durumunda coil sarımı yapmanın da bir anlam ifade etmediği aşikardır.

RBA coil anlamı özellikle elektronik dünyasına yeni adım atmış kişilerin internet üzerinden araştırdığı konular arasında yer almaktadır. RBA coil esasında sonradan sarılabilen coil yapılarına sahip atomizerler için tabir edilen bir kavramdır. Buna ek olarak "RDA (Rebuildable Dripping Atomizer)" ve "RTA (Rebuildable Tank Atomizer)" olmak üzere iki parçaya ayrılan RBA coiller, elektronik sigara kullanımında mutlaka bilgi sahibi olunması gereken ekipmanlar arasında yer almaktadır.

RBA Coil Avantajları Nelerdir?

RBA coil olarak adlandırılan parçalar, elektronik sigara tutkunları içinde geniş bir yer kaplayan nargile için e-sigara kullanıcılarının tercih ettiği atomizer yapılarında bulunmaktadır. Mod gövdeden alınan enerji ile birlikte daha rahat ve yoğun bir buhar performansı ortaya koyan bu coil yapıları genellikle deneyimli e-sigara kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Ancak bilindiği üzere RBA coil nasıl sarılır sorusu da bu noktada sorulmaktadır. Çünkü elektronik sigara dünyasında tecrübe sahibi olmak isteyen e-sigara tutkunlarının mutlaka bu donanımın sarılmasını öğrenmeleri gerekmektedir.

RBA coiller elektronik sigara dünyasında genellikle mod e-sigara cihazlarıyla birlikte kullanılmaktadır ve bu cihazlar ile yoğun buhar elde etmek için tercih edilmektedir. Fakat  hazır coillerin aksine RBA coil sarımı yapmak için ilk olarak güçlü bir mod gövdeye ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun yanı sıra coil sarımı yapmak için RBA atomizere de ihtiyaç duyulmaktadır.

Hazır Coil - RBA Coil Farkları Nelerdir?

Hazır coil ve RBA coil farkları elektronik sigara tutkunlarının en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Hazır coil kullanarak e-sigaranın yenilenmesi RBA coil kullanımına göre çok daha kolaydır. Bu aşamada tek yapılması gereken tankı gövdeden ayırmak ve ardından da coil kısmını tanktan ayırmaktır. E-sigaranın optimum düzeyde kullanılması için coillerin 1 ya da 2 haftada bir değiştirilmesi gerektiği düşünüldüğünde hazır coillerin çok büyük avantaj sağladığı görülmektedir.

Bunun yanı sıra hazır coil değişiminin daha masraflı olduğuna yönelik bir algı bulunmaktadır. Ancak deneyimli e-sigara tutkunlarının da iyi bildiği gibi hazır coil hem daha pratik hem de uzun vadede daha ekonomiktir.

Smok Coil Çeşitleri

Smok coil fiyatları konusunda en uygun seçenekleri bulabileceğiniz firmamızın internet sitesi üzerinden satışa sunulan en çok tercih edilen Smok coil çeşitlerinden bazıları şunlardır:

·         SMOK TFV12 Prince Mesh coil

·         SMOK TFV12 Prince Strip coil

·         SMOK TFV8 Baby T8 Coil

·         SMOK TFV12 Baby Prince Q4 Coil

·         SMOK TFV12 Baby Prince V8-MESH Coil

·         Smok TFV8 V8-T6 Coil

Vaporesso Coil Çeşitleri

İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde Vaporesso elektronik sigara cihazlarınızın tüm modellerine göre uyumlu Vaporesso coil çeşitleri ve modellerini bulabilirsiniz:

·         Vaporesso EUC Coil

·         Vaporesso GT-Mesh Coil

·         Vaporesso Nrg GT2 0.4 ohm Coil 3 lü Paket

·         Vaporesso Skrr Tank Qf Strip, Mesh Coil 3'lü Paket

·         Vaporesso Zero Renova Pod Kartuş

·         Vaporesso Nrg Gt8 Coil 3’lü paket

Eleaf Coil Çeşitleri

Firmamızın en çok satın alınan ürünleri arasında Eleaf marka elektronik sigaralar ile uyumlu coil çeşitleri de bulunmaktadır. En uygun Eleaf coil fiyatları fırsatlarından yararlanarak web sitemiz üzerinden elektronik sigaranızda kullanacağınız coillere anında sahip olabilirsiniz.

·         Eleaf EC Coil 5'li Paket

·         Eleaf ECR Coil (SARIM YAPILABİLİR) 

Vaporesso Gt2/Gt4/Gt6/Gt8/Gt cCELL/Gt Mesh (3'lü Paket)Vaporesso cihazlarınıza uygun olan GT Coilleri bu bölümden sipariş verebilirsiniz, GT2,GT4,GT6,GT8 gibi birçok seçenek bulunmaktadır.Vaporesso revenger,Swag,armour,switcher gibi bir çok modele uygun olan gt coilleri en uygun fiyattan sipariş ver..
99,99TL
Eleaf Coil Eleaf EC Coil , Eleaf marka elektronik sigaralarınız için özel üretilmiş %100 orjinal iç atomizerdir.Sizlere ulaşıcak EC COİL'in içeriğinde EC atomizer başlığı, hazır 0,3 Ohm'luk coilbulunmaktadır.Oldukça etkileyici tasarımı ve hava kanalları sayesinde DL içim yapmak isteyenler..
99,99TL
Smok TFV8 Baby V8-T12 (Yeşil Ledli) 5 Adet Coil Smok TFV8 Baby V8-T12 (Yeşil Ledli) 5 Adet Coil
Stokta var
Smok markasının son çıkartmış olduğu yeşil ledli efsane coil buharkeyf'de.Artık Atomizerleriniz ıldır ıldır parlayacak ve eşsiz görüntüsü ile sizleri mest edecek.TFV8 Baby kullanan tüm cihazlara uyumludur.Smok Alien,Smok AL85 gibi bir çok cihazda bu ürünü kullanabilirsiniz.Green Light  Coil 0.1..
135,00TL
 SMOK TFV8 Baby Beast tank atomizer / TV8 Big Baby / SMOK Alien Kit, SMOK G-Priv Kit / SMOK G320 Kit modellerine uyumludur.0.4ohm = 40~80W çıkış gücü (55~65W arası en iyi performanstır).0.4ohm = 20~50W çıkış gücü (30~40W arası en iyi performanstır).5 ADET OLARAK SİZLERE ULAŞICAKTIR%100 ORJİNALS..
119,99TL
Smok AL85 CoilHızlı Linkler:          Smok AL85 KitSmok AL85 modeline uyumlu coiller en uygun fiyata ve %100 orjinal olarak satışta.Buharkeyf'den alacağınız her coil %100 orjinal olmakla beraber üzerindeki barkod ile sorgulanabilmektedir.Smok AL85 Coilleri 5'li paket ol..
119,99TL
Smok Alien CoilHızlı Linkler:         Smok Alien KitSmok Alien modeline uyumlu olan coil 5'li paket olarak satışa sunulmaktadır.%100 Orjinal ve barkodlu olarak sizlere ulaşmaktadır.Smok firmasının sitesinden orjinalliğini sorgulayabilirsiniz.Smok Alien kit 220w performansı i..
119,99TL
Smok Mico Yedek KartuşHızlı Linkler:      Smok Mico PodSMOK MICO Yedek Pod Kartuşları, çok çeşitli salt likitleri barındıracak basit yan doldurma mekanizması ile akıllıca tasarlanmış, 1.7 mL yeniden doldurulabilir salt likit kapasitesine sahip ergonomik tasarımlı bir ağızlığa sah..
99,99TL
SMOK Nord Pod Yedek Coil SMOK Nord Pod, SMOKTech firmasının ürettiği en başarılı pod e-sigara modellerinden birisidir. Üretici firmanın pod elektronik sigara modelleri konusundaki başarısını, SMOK Novo ve SMOK Novo 2 gibi pod e-sigara modellerinde de anlayabilirsiniz. SMOK Nord Pod, başarıl..
139,99TL
Smok Novo 2 Yedek KartuşHızlı Linkler:Smok Novo 2 Pod KitSTOKTAA HEMEN ALIN :)SMOk Novo 2, MOK Novo pod elektronik sigara modelinin bir üst seviyesini temsil etmektedir. SMOK Novo, çok sevilen bir pod e-sigara olduğu için üretici firma, Novo' nun bir üst modelini üretmiştir. Kısacası SMOK Novo ..
130,00TL
Smok V12 Prince M4/q4/x6/t10/mesh/strip Coil (3'lü Paket)TFV12 Prince M4 Coil 0.17ohm 30-70W / Best 40-60WTFV12 Prince Q4 Coil 0.4ohm 40-100W / Best 60-80WTFV12 Prince X6 Coil 0.15ohm 50-120W / Best 80-100WTFV12 Prince T10 Coil 0.12ohm 60-120W / Best 80-110WTFV12 Prince Max Mesh Coil 0.17ohm 70-130W..
115,00TL
Vaporesso Revenger Nrg Gt8 Coil 3'lü paket0.15ohm 50-110W (Best 60-80W)Uyumlu Olduğu ModellerVaporesso RevengerVaporesso Revenger XVaporesso SwitcherVaporesso SwagVaporesso Revenger Go Vaporesso NRG GT8 Coil GT8 Coil ..
99,99TL
Vaporesso Skrr Tank QF Coil (Mesh/Strip/ccell) (3'lü Paket)QF Mesh Coil : 0.2 ohm 50-80W (Best 65-75W)QF Strip Coil : 0.15 ohm 50-80W (Best 65-75W)Şuanda stoklarımızda mevcut değil : CCELL Coil : 0.5 ohm 20-35 (Best 20-35W)Uyumlu Olduğu Modeller;Vaporesso Luxe , SKRR TANK..
105,00TL
SMOK TFV8 Baby Tank V8 Baby-T6 Coil 0.2 Ohm 5'li PaketSMOK TFV8 Baby Beast tank atomizer / TV8 Big Baby / SMOK Alien Kit / SMOK G-Priv Kit / SMOK G320 Kit modellerine uyumludur.40~130W çıkış gücü (70~90W arası en iyi performanstır)5'li pakettir.Smok Alien CoilSmok AL85 CoilSMOK TFV8 BABY X4 COİLSMOK..
139,99TL
SMOK VAPE PEN 22 ve Smok Vapen Pen Plus Cihazına uygun bir coildir, 0.30 OHM değerindedir.Toplam 5 ADET olarak sizlere ulaşıcaktır.%100 organik pamuktan üretilmiştir. Smok Vape Pen 22 Coil..
109,99TL
Ürünün değeri: 0.4ohm 23-28WNautilus 2S MTL Atomizere uyumlu coildir.Aspire Zelos 2 Cihazının orjinal coilidir.UYUMLU OLDUĞU MODELLER:Aspire Nautilus MiniAspire NautilusAspire Nautilus 2Aspire Zelos Kit..
115,00TL
Aspire ZQ Vi Yedek KartuşAspire ZQ Vi Yedek Kartuş, 650 mAh sabit bir pili bulunan Aspire ZQ Vi için üretilmiş olan 1.4 ohm dirence sahip ve de 2 ml salt likit kapasiteli pod kartuş / pod kartuşlardan oluşan bir yedek pod kartuş ürünüdür. Bu pod kartuş yapısı tek veya birden fazla paket ile satıla..
40,00TL
Eleaf GS Air Coil (İTAP Pod Coili)Eleaf gs air serisi coilidir.Elaf İTAP Pod cihazlarına uyumludur.İçeriğinde 5 adet coil bulunur ve 1.6 Ohm özelliklerindedir...
110,00TL
Geek Vape Bident Yedek KartuşHızlı Linkler:   Geek Vape BIDENT PodGeekVape BIDENT yedek kartuşları alttan dolum yapılabilen ve 1.2 MTL ,0.8 ohm DTL değerlerine sahip çift seçeneği bulunan kartuş çeşididir.Geekvape Bident Pod cihazına uyumlu olarak özel üretilmiştir.3.5ML salt likit kapasit..
95,00TL
0.12 Ohm 60w-120WTavsiye Edilen Kullanım Aralığı : 80w-110wİÇERİĞİNDE 3 ADET TFV12 PRİNCE T10 COİL BULUNMAKTADIR.Tüm TFV12 Coil Çeşitlerinin bulunduğu ürüne aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Smok V12 Prince M4/q4/x6/t10/mesh/strip Coil (3'lü Paket)UYUMLU OLDUĞU ELEKTRONİK SİGARALAR;Smok X PrivSmok ..
120,00TL
Smok TFV12 Prince M4 Coil (3'lü Paket)TFV12 Prince M4 Coil 0.17ohm 30-70W / Best 40-60WTüm TFV12 Coil Çeşitlerinin bulunduğu ürüne aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Smok V12 Prince M4/q4/x6/t10/mesh/strip Coil (3'lü Paket)UYUMLU OLDUĞU ELEKTRONİK SİGARALAR;Smok X PrivSmok G Priv 2 LuxeSmok Mag KitS..
115,00TL
0.4 Ohm 40w-100WTavsiye Edilen Kullanım Aralığı BEST : 60w-80wİÇERİĞİNDE 3 ADET TFV12 PRİNCE Q4 COİL BULUNMAKTADIR.Tüm TFV12 Coil Çeşitlerinin bulunduğu ürüne aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Smok V12 Prince M4/q4/x6/t10/mesh/strip Coil (3'lü Paket)UYUMLU OLDUĞU ELEKTRONİK SİGARALAR;Smok X PrivSmo..
115,00TL
Smok TFV12 V12 Coil (T14/T12/T8/T6/X4/Q4/RBA)V12-T14 Coil 0.12ohm, 80-350W için derecelendirildi, 120-200W En iyi watt kullanımıV12-T12 Coil 0.12ohm, 60-350W için derecelendirildi, 130-200W En iyi watt kullanımıV12-T8 Coil 0.16ohm, 70-320W için derecelendirildi, 120-200W En iyi watt kullanımıV12-T6 ..
115,00TL
Smok TFV8 Baby M2 Coil Smok TFV8 Baby M2 Coil
Stokta yok
2 GÜNE KADAR STOKTA OLUCAK.SMOK TFV8 Baby Tank V8 Baby-M2 Coil  (5'li Paket) SMOK TFV8 Baby Beast tank atomizer / TV8 Big Baby / SMOK Alien Kit, SMOK G-Priv Kit / Smok TFV8 The Cloud Beast Atomizer/SMOK G320 Kit SMOK Stick V8 Kit modellerine uyumludur.25~45W çıkış gücü (35W arası en i..
120,00TL
SMOK TFV8 Baby Beast tank atomizer / TV8 Big Baby / SMOK Alien Kit, SMOK G-Priv Kit / Modellerine Uyumludur.30~70W çıkış gücü (45~60W arası en iyi performanstır).5Lİ PAKET OLARAK SİZLERE ULAŞICAKTIR.Smok Alien CoilSmok AL85 CoilDiğer TFV8 Baby Coillerini Aşşağıdaki Linkden inceleyebilirsiniz.SM..
119,99TL
SMOK V8 RBA CoilTFV8 CLOUD BEAST ATOMİZER ile uyumludurİçerik:1 Adet Smok V8  RBA Coil1 Adet Tornavida4 Adet Yedek Vida2 Adet Conta "Contanın 1 tanesi Coilin Üzerinde"..
95,00TL
Vaporesso Ceramic EUC Coil 5'li Paket 0.3ohm = 35-40W 0.5ohm = 25-35W SİZLERE ULAŞICAK OLAN BU COİLDİR.0.6ohm = 40-55WUYUMLU OLDUĞU MODELLER Estoc Tank Mega / Estoc Tank / Doubloon Tank / Veco Tank / Veco Plus TankVaporesso tarot Vaporesso nebula ayrıca aparat ileTarget Pro / ORC / Ge..
110,00TL
Vaporesso GTX CoilVaporesso firmasının son çıkarttığı target 2 ve pm80 pod cihazlarına uyumlu olan GTX en uygun fiyatı ile buharkeyf'de.Ürün içeriğinde 5 adet gtx coil bulunur.Ohm aralıkları aşşağıdaki gibidir seçeneklerden dilediğinizi seçebilirsiniz.0.2ohm GTX Mesh Coil0.3ohm GTX Mesh CoilVaporess..
125,00TL
Vaporesso Revenger Nrg Gt2 Coil 3'lü paket0,4 ohm 40-80w (best 55-65w)Uyumlu Olduğu ModellerVaporesso RevengerVaporesso Revenger XVaporesso SwitcherVaporesso SwagVaporesso Revenger Go Vaporesso NRG GT2 CoilGT2 Coil..
99,99TL
Vaporesso Revenger Nrg Gt4 Coil0,15 ohm 30-65w (best 40-60w)Uyumlu Olduğu ModellerVaporesso RevengerVaporesso Revenger XVaporesso SwitcherVaporesso SwagVaporesso Revenger Go Vaporesso NRG GT4 CoilGT4 Coil..
99,99TL
Smok TFV8 Cloud Beast Atomizer modeline uygundur.V8-Q4 Coil 0.15 Ohm (50-180W / En iyi 90-150W)V8-T6 Coil 0.2 Ohm (50-240W / En iyi 110-150W)V8-T8 Coil 0.15 Ohm (50-260W / En iyi 120-180W)V8-T10 Coil 0.12 Ohm (50-300W / En iyi 130-190W)V8-X4 Coil 0.15 Ohm (60-150W / En iyi 80-120W)V8-RBA SARILABİLİR..
115,00TL
Aspire Nautilus, Aspire Nautilus Mini ve Aspire Nautilus 2 ile UyumludurMTL 0.7ohm 18-23WMTL 1.6ohm 7-11WMTL 1.8ohm 10-14W Aspire Nautilus 2 Coil..
115,00TL
Augvape Zoom CoilHızlı Linkler:Augvape Zoom PodAugvape ZOOM yedek coilleri %100 orjinal olarak satışta,her pakette 5 adet coil bulunmaktadır.Augvape ZOOM Yedek Coil Özellikleri:Augvape ZOOM uyumlu coildir.0.6ohm Mesh Coil5 Adet olarak sizlere ulaşıcaktır...
110,00TL
Uyumlu Olduğu Cihazlar: Cubis , AİO , CUBİOD , eGrip25li Paket olarak elinize ulaşıcaktır.%100 Orjinal ve pamuk.JOYETECH SS316 COİL İÇ ATOMİZER0.25ohm: DL Ciğer Çekimi (30-70W)0.5ohm: DL Ciğer Çekimi (15-30W)0.6ohm: MTL Sigara İçimi (15-28W)1ohm: MTL Sigara İçimi (10-25W)1.5ohm: ..
89,99TL 100,00TL
Justfog C601 Yedek KartuşJustfog C601 3'lü Kartuş (Pod) Paketi sayesinde kullandığınız Justfog C601 pod e-sigara kullanım ömrünüz dilediğiniz kadar artabilir. Paket içeriğinden çıkan pod kartuş yapıları 1.7 ml salt likit kapasitesine sahiptir. Bu pod karuş yapısında coil değişimi yapılamaz ancak ..
85,00TL
Smok Baby V2 Coil 3'lü Paket S1/S2/A1/A2/A3/K1/K2ÜRÜNÜ TANITIMISMOK TFV8 BABY V2 Yedek coilleri, TFV8 Bebek V2 Alt Ohm Tankı ile tanıtılan dinamik bir örgü çekirdek serisi kullanılarak yoğun lezzetler ve yoğun bulut üretimi göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. TFV2 Baby V2 Bobinleri, orta wat..
120,00TL
Smok Infinix 2 Yedek KartuşHızlı Linkler:     Smok Infinix 2 PodSMOK INFINIX 2 Pod Kartuşu, SMOK INFINIX 2 Kiti için tasarlanmıştır. 2ml salt likit kapasitesi ve 1.4ohm direnç ile birlikte gelir. Doldurması kolaydır ve bataryaya takmak çok daha kolaydır. Her Pakette 3 adet bulunu..
125,00TL
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 81 (3 Sayfa)