Menu
Your Cart

Atomizer Başlığı - Rezidans - Elektronik Sigara Coil

Coil

Elektronik Sigara Coil

Elektronik sigara parçası coil, özellikle elektronik sigaraya yeni başlayan kişilerin hakkında en çok bilgi sahibi olmak istediği konular arasında yer almaktadır. Elektronik sigara kullanımında cihazın en önemli donanım parçalarından biri olan coil, esasında iç atomizer olarak da bilinmektedir. Elektronik sigara dünyasında yeteri kadar deneyime sahip olmayanların hakkında bilgi sahibi olmak için araştırma yaptığı, vape dünyasında tecrübeli e-sigara tutkunlarının ise özellikleri hakkında yeni bilgiler öğrenmek istediği coil, her dönem elektronik sigara tutkunları tarafından merak edilmiştir. Elektronik sigara coil parçası, bir e-sigara cihazının olmazsa olmaz donanım ekipmanlarından birini oluşturmaktadır.

E-Sigara Coil Nedir?

Elektronik sigara cihazlarında bulunan coil parçası, e-sigaranın işlevsel olarak kullanılabilmesinin yanı sıra bir e-sigaradan alınan buhar performansı ve aroma tadı üzerinde de çok büyük etkiye sahip olduğu için hakkında mutlaka bilgi sahibi olunması gereken bir ekipmandır. Elektronik sigara coil nedir sorusunun yanıtları da en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Elektronik sigaranın en önemli parçalarından biri ve ısıtıcı görevini üstlenen coil, aynı zamanda e-sigara kullanıcısının cihazdan aldığı buhar keyfi üzerinde de birtakım olumlu ve olumsuz etkiler yaratabilmektedir. Herhangi bir mod özellikli elektronik sigara cihazının çalışma prensibi şu şekildedir:

·         Cihazın iç kısmında yer alan pamuk veya pamuk benzeri silika, haznenin içinde bulunan e-likit tarafından ıslatılır.

·         Cihazın üzerinde bulunan ateşleme tuşuna basıldığında dirençli tel ısınır.

·         Tel yeterli ısıyı verdiği takdirde, coil ile temasta bulunan likidin buharlaşma işlemi de gerçekleşmektedir.

·         Ortaya çıkan buhar hava borusunda geçerek cihazın uç kısmındaki ağızlık kısmına doğru yönelir. Bunun ardından buharın solunması gerçekleşebilmektedir.

Hazır Coil (Instant Coil) Nedir?

Elektronik sigara cihazları genellikle kit olarak adlandırılan tam teşekküllü yani donanımlı setler halinde e-sigara tutkunlarının kullanımına sunulmaktadır. Bu sayede e-sigara dünyasına giriş yapmak isteyen kişilerin başka bir masraf yapmamaları ya da akıllarının karışmaması amaçlanmaktadır. Bu noktada hazır coil veya elektronik sigara tutkunları arasındaki diğer ismi "instant coil" kavramı ortaya çıkmaktadır.

Hazır coil e-sigara cihazlarında kullanılmak adına üretilmiş sarımı daha önceden yapılmış coil yapılarına verilen isimdir. Dolayısıyla e-sigara cihazlarında kullanılan atomizer değiştikçe hazır coil yapıları da değişmektedir. Bununla birlikte e-sigarada her hazır coil kullanılması mümkün değildir.

Hazır coil esasında yaya benzer bir şekilde sarılmış ve ortasında muji pamuk bulunan özel bir teldir. Tel, elektronik sigara cihazı pilinden aldığı enerjiyi bir ampul gibi ısı enerjisine dönüştürmektedir.  Bu sayede pamuğun emdiği veya çektiği likit içeriğini ısıtarak buharlaşmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla bu sistem sayesinde e-sigara kullanıcısının soluduğu buhar meydana gelmektedir.

Elektronik sigara kullanıcıları arasında en sık bilinen yanlışlardan biri de hazır coil değişimi ve bu değişimin gerçekleştirilmesi gereken zaman dilimleri ile ilgilidir. Çünkü yaygın bilinenin aksine e-sigara cihazları buhar ürettikleri için yanma işlemi gerçekleşmediği için e-sigara geleneksel sigaradan daha sağlıklı olarak görülebilmektedir. Hazır coil e-sigara kullanma sıklığına göre 1 veya 2 haftada bir değiştirilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda hazır coil onarılabilen bir ürün değildir. Dolayısıyla 1 ya da 2 haftalık hazır coil kullanım ömrü sonlandığında ya da kirlendiğinde yenisini atomizerinize takmanız gerekmektedir.

RBA Coil (Rebuildable Atomizer) Nedir?

Çoğunlukla mod elektronik sigara modellerinde kullanılması amacıyla üretilen RBA coil sarımı için ihtiyaç duyulan pek çok materyal bulunmaktadır. Bunlar coil yapısının ortasından geçip e-likitin tutmasını sağlayan muji pamuk, sarım teli ve RBA atomizer tank yuvasıdır. Ancak bunlar arasında muhakkak en önemlisi RBA atomizer tanktır. Çünkü bir RBA atomizer tankın olmaması durumunda coil sarımı yapmanın da bir anlam ifade etmediği aşikardır.

RBA coil anlamı özellikle elektronik dünyasına yeni adım atmış kişilerin internet üzerinden araştırdığı konular arasında yer almaktadır. RBA coil esasında sonradan sarılabilen coil yapılarına sahip atomizerler için tabir edilen bir kavramdır. Buna ek olarak "RDA (Rebuildable Dripping Atomizer)" ve "RTA (Rebuildable Tank Atomizer)" olmak üzere iki parçaya ayrılan RBA coiller, elektronik sigara kullanımında mutlaka bilgi sahibi olunması gereken ekipmanlar arasında yer almaktadır.

RBA Coil Avantajları Nelerdir?

RBA coil olarak adlandırılan parçalar, elektronik sigara tutkunları içinde geniş bir yer kaplayan nargile için e-sigara kullanıcılarının tercih ettiği atomizer yapılarında bulunmaktadır. Mod gövdeden alınan enerji ile birlikte daha rahat ve yoğun bir buhar performansı ortaya koyan bu coil yapıları genellikle deneyimli e-sigara kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Ancak bilindiği üzere RBA coil nasıl sarılır sorusu da bu noktada sorulmaktadır. Çünkü elektronik sigara dünyasında tecrübe sahibi olmak isteyen e-sigara tutkunlarının mutlaka bu donanımın sarılmasını öğrenmeleri gerekmektedir.

RBA coiller elektronik sigara dünyasında genellikle mod e-sigara cihazlarıyla birlikte kullanılmaktadır ve bu cihazlar ile yoğun buhar elde etmek için tercih edilmektedir. Fakat  hazır coillerin aksine RBA coil sarımı yapmak için ilk olarak güçlü bir mod gövdeye ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun yanı sıra coil sarımı yapmak için RBA atomizere de ihtiyaç duyulmaktadır.

Hazır Coil - RBA Coil Farkları Nelerdir?

Hazır coil ve RBA coil farkları elektronik sigara tutkunlarının en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Hazır coil kullanarak e-sigaranın yenilenmesi RBA coil kullanımına göre çok daha kolaydır. Bu aşamada tek yapılması gereken tankı gövdeden ayırmak ve ardından da coil kısmını tanktan ayırmaktır. E-sigaranın optimum düzeyde kullanılması için coillerin 1 ya da 2 haftada bir değiştirilmesi gerektiği düşünüldüğünde hazır coillerin çok büyük avantaj sağladığı görülmektedir.

Bunun yanı sıra hazır coil değişiminin daha masraflı olduğuna yönelik bir algı bulunmaktadır. Ancak deneyimli e-sigara tutkunlarının da iyi bildiği gibi hazır coil hem daha pratik hem de uzun vadede daha ekonomiktir.

Smok Coil Çeşitleri

Smok coil fiyatları konusunda en uygun seçenekleri bulabileceğiniz firmamızın internet sitesi üzerinden satışa sunulan en çok tercih edilen Smok coil çeşitlerinden bazıları şunlardır:

·         SMOK TFV12 Prince Mesh coil

·         SMOK TFV12 Prince Strip coil

·         SMOK TFV8 Baby T8 Coil

·         SMOK TFV12 Baby Prince Q4 Coil

·         SMOK TFV12 Baby Prince V8-MESH Coil

·         Smok TFV8 V8-T6 Coil

Vaporesso Coil Çeşitleri

İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde Vaporesso elektronik sigara cihazlarınızın tüm modellerine göre uyumlu Vaporesso coil çeşitleri ve modellerini bulabilirsiniz:

·         Vaporesso EUC Coil

·         Vaporesso GT-Mesh Coil

·         Vaporesso Nrg GT2 0.4 ohm Coil 3 lü Paket

·         Vaporesso Skrr Tank Qf Strip, Mesh Coil 3'lü Paket

·         Vaporesso Zero Renova Pod Kartuş

·         Vaporesso Nrg Gt8 Coil 3’lü paket

Eleaf Coil Çeşitleri

Firmamızın en çok satın alınan ürünleri arasında Eleaf marka elektronik sigaralar ile uyumlu coil çeşitleri de bulunmaktadır. En uygun Eleaf coil fiyatları fırsatlarından yararlanarak web sitemiz üzerinden elektronik sigaranızda kullanacağınız coillere anında sahip olabilirsiniz.

·         Eleaf EC Coil 5'li Paket

·         Eleaf ECR Coil (SARIM YAPILABİLİR) 

Vaporesso Gt2/Gt4/Gt6/Gt8/Gt cCELL/Gt Mesh (3'lü Paket)Vaporesso cihazlarınıza uygun olan GT Coilleri bu bölümden sipariş verebilirsiniz, GT2,GT4,GT6,GT8 gibi birçok seçenek bulunmaktadır.Vaporesso revenger,Swag,armour,switcher gibi bir çok modele uygun olan gt coilleri en uygun fiyattan sipariş ver..
115,00TL
Eleaf Coil Eleaf EC Coil , Eleaf marka elektronik sigaralarınız için özel üretilmiş %100 orjinal iç atomizerdir.Sizlere ulaşıcak EC COİL'in içeriğinde EC atomizer başlığı, hazır 0,3 Ohm'luk coilbulunmaktadır.Oldukça etkileyici tasarımı ve hava kanalları sayesinde DL içim yapmak isteyenler..
105,00TL
Juul Pod Kartuş%100 ORJİNAL ÜRÜNDÜR.Ürün İçeriği:Juul FRUİT MEDLEY % 5 (Üzüm ve Karışık Meyve Aromalı)Juul COOL MINT % 5 (Mentol ve Taze Nane Aromalı)Juul CREAME BRULEE % 5 (Krema ve Vanilya Aromalı)Juul CLASSİC MENTHOL % 5 (Klasik Mentol Aromalı)Juul VIRIGINIA TOBACCO  % 5 (Virjinya Tütünü Aro..
245,00TL
 SMOK TFV8 Baby Beast tank atomizer / TV8 Big Baby / SMOK Alien Kit, SMOK G-Priv Kit / SMOK G320 Kit modellerine uyumludur.0.4ohm = 40~80W çıkış gücü (55~65W arası en iyi performanstır).0.4ohm = 20~50W çıkış gücü (30~40W arası en iyi performanstır).5 ADET OLARAK SİZLERE ULAŞICAKTIR%100 ORJİNALS..
119,99TL
Geek Vape Bident Yedek KartuşHızlı Linkler:   Geek Vape BIDENT PodGeekVape BIDENT yedek kartuşları alttan dolum yapılabilen ve 1.2 MTL ,0.8 ohm DTL değerlerine sahip çift seçeneği bulunan kartuş çeşididir.Geekvape Bident Pod cihazına uyumlu olarak özel üretilmiştir.3.5ML salt likit kapasit..
119,99TL
Geekvape Aegis Boost Yedek CoilGeekvape aegis boost pod cihazının yedek coilleridir.İçeriğinde 5 adet bulunmaktadır.%100 orjinal üründür.Hızlı Linkler:Geekvape Aegis Boost KartuşGeek Vape Aegis Boost 40WÜrün özellikleri:Bizde bulunan ! 0.6ohm KA1 Mesh Coil - 15-25W Best0.4ohm KA1 Mesh Coil - 25..
139,99TL
Justfog Minifit Yedek KartuşJusfog Firmasının bir diğer başarılı pod e-sigara modelinden birisi olan Justfog Minifit, pod kartuş kısmı yeniden salt likit ile doldurulabilen ancak coil değişimi yapılamayan bir pod (kartuş) yapısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Tıpkı C601 modelinde olduğu gibi bu J..
109,99TL
Smok AL85 CoilHızlı Linkler:          Smok AL85 KitSmok AL85 modeline uyumlu coiller en uygun fiyata ve %100 orjinal olarak satışta.Buharkeyf'den alacağınız her coil %100 orjinal olmakla beraber üzerindeki barkod ile sorgulanabilmektedir.Smok AL85 Coilleri 5'li paket ol..
119,99TL
Smok Alien CoilHızlı Linkler:         Smok Alien KitSmok Alien modeline uyumlu olan coil 5'li paket olarak satışa sunulmaktadır.%100 Orjinal ve barkodlu olarak sizlere ulaşmaktadır.Smok firmasının sitesinden orjinalliğini sorgulayabilirsiniz.Smok Alien kit 220w performansı i..
119,99TL
Smok Mico Yedek KartuşHızlı Linkler:      Smok Mico PodSMOK MICO Yedek Pod Kartuşları, çok çeşitli salt likitleri barındıracak basit yan doldurma mekanizması ile akıllıca tasarlanmış, 1.7 mL yeniden doldurulabilir salt likit kapasitesine sahip ergonomik tasarımlı bir ağızlığa sah..
99,99TL
SMOK Nord Pod Yedek Coil SMOK Nord Pod, SMOKTech firmasının ürettiği en başarılı pod e-sigara modellerinden birisidir. Üretici firmanın pod elektronik sigara modelleri konusundaki başarısını, SMOK Novo ve SMOK Novo 2 gibi pod e-sigara modellerinde de anlayabilirsiniz. SMOK Nord Pod, başarıl..
145,00TL
Smok V12 Prince M4/q4/x6/t10/mesh/strip Coil (3'lü Paket)TFV12 Prince M4 Coil 0.17ohm 30-70W / Best 40-60WTFV12 Prince Q4 Coil 0.4ohm 40-100W / Best 60-80WTFV12 Prince X6 Coil 0.15ohm 50-120W / Best 80-100WTFV12 Prince T10 Coil 0.12ohm 60-120W / Best 80-110WTFV12 Prince Max Mesh Coil 0.17ohm 70-130W..
119,99TL
Uwell Caliburn Koko Yedek KartuşUwell Caliburn ve Caliburn Koko uyumlu kartuşdur. Elinize 4 adet olarak ulaşacaktır.Uyumlu olduğu cihazlar:Uwell CaliburnUwell Caliburn KokoUwell CALIBURN KOKO Yedek Kartuş Özellikleri:2 mL Kapasiteli Pod Bobin Direnci: 1.2ohmÇift Bağlantı Noktalı Üst Dolum Siste..
155,00TL
Uwell Caliburn Yedek KartuşEğer bu ürün stokta yok ise, Caliburn KOKO Kartuş'da caliburn cihazlara uymaktadır.Onu satın alabilirsiniz.Uwell Caliburn KOKO KartuşHızlı Linkler:Uwell Caliburn PodUwell CALIBURN Yedek Kartuşları (4'lü Paket), 2.0 mL'lik yeniden doldurulabilir bir kartuşdur.1.2ohm ve 1.4o..
155,00TL
Vaporesso Revenger Nrg Gt8 Coil 3'lü paket0.15ohm 50-110W (Best 60-80W)Uyumlu Olduğu ModellerVaporesso RevengerVaporesso Revenger XVaporesso SwitcherVaporesso SwagVaporesso Revenger Go Vaporesso NRG GT8 Coil GT8 Coil ..
115,00TL
Vaporesso Skrr Tank QF Coil (Mesh/Strip/ccell) (3'lü Paket)QF Mesh Coil : 0.2 ohm 50-80W (Best 65-75W)QF Strip Coil : 0.15 ohm 50-80W (Best 65-75W)Şuanda stoklarımızda mevcut değil : CCELL Coil : 0.5 ohm 20-35 (Best 20-35W)Uyumlu Olduğu Modeller;Vaporesso Luxe , SKRR TANK..
119,99TL
Voopoo PNP (RBA-C1-VM1-VM6-R1) CoilVOOPOO PnP Bobinleri 5li paket coilleri çeşitli mesh DL veya MTL kurulumlarında hazırlanmış Vinci & Drag Pod Mod serisi için hazırlanmış coillerdir.Uyumlu olan modeller:ARGUS AIRPnP Pod Tank - also part of ARGUS GT, DRAG 2 & Mini Refresh EditionDRAG XDRAG S..
150,00TL
0.15ohm | 50w - 110W | TFV8 Baby Uyumlu5 adet olarak ulaşıcaktır paket halinde. SMOK TFV8 Baby Beast tank atomizer / TV8 Big Baby / SMOK Alien Kit, SMOK G-Priv Kit / Smok TFV8 The Cloud Beast Atomizer/SMOK G320 Kit Coil ,SMOK Stick V8 Kit CoilSMOK ALİEN CoilSMOK AL85 CoilSMOK Cihazlarının ..
129,99TL
Smok TFV8 Cloud Beast Atomizer modeline uygundur.V8-Q4 Coil 0.15 Ohm (50-180W / En iyi 90-150W)V8-T6 Coil 0.2 Ohm (50-240W / En iyi 110-150W)V8-T8 Coil 0.15 Ohm (50-260W / En iyi 120-180W)V8-T10 Coil 0.12 Ohm (50-300W / En iyi 130-190W)V8-X4 Coil 0.15 Ohm (60-150W / En iyi 80-120W)V8-RBA SARILABİLİR..
109,99TL
SMOK VAPE PEN 22 ve Smok Vapen Pen Plus Cihazına uygun bir coildir, 0.30 OHM değerindedir.Toplam 5 ADET olarak sizlere ulaşıcaktır.%100 organik pamuktan üretilmiştir. Smok Vape Pen 22 Coil..
109,99TL
Aspire Gusto Mini Yedek KartuşAspire gusto mini ye uyumlu kartuşdur.Kartuşun içerisinde kurulu şekilde 1.2 ohm coil ve likiti hazır şekilde sizlere ulaşmaktadır.Likit aromasını seçeneklerden seçebilirsiniz.Hızlı Linkler:Aspire Gusto MiniÜRÜNÜ ALDIKTAN SONRA CİHAZA TAKMADAN ÖNCE UCUNDAKİ SİLİKONLARI ..
29,99TL
Aspire ZQ Vi Yedek KartuşAspire ZQ Vi Yedek Kartuş, 650 mAh sabit bir pili bulunan Aspire ZQ Vi için üretilmiş olan 1.4 ohm dirence sahip ve de 2 ml salt likit kapasiteli pod kartuş / pod kartuşlardan oluşan bir yedek pod kartuş ürünüdür. Bu pod kartuş yapısı tek veya birden fazla paket ile satıla..
45,00TL
Eleaf GS Air Coil (İTAP Pod Coili)Eleaf gs air serisi coilidir.Elaf İTAP Pod cihazlarına uyumludur.İçeriğinde 5 adet coil bulunur ve 1.6 Ohm özelliklerindedir...
110,00TL
Geekvape Aegis Boost RBA KartuşGeekvape Aegis boost pod cihazının tekli rba kartuşudur.İçeriğinde sarım yapabilmeniz için gerekli olan herşey mevcuttur.2ml kapasitesi olan bu ürün ile dilediğiniz gibi kendi coilinizi üretebilirsiniz.Geek Vape AEGIS BOOST RBA Yedek Kartuş Özellikleri:Dual Post RDTA Y..
159,99TL
Uyumlu Olduğu Cihazlar: Cubis , AİO , CUBİOD , eGrip25li Paket olarak elinize ulaşıcaktır.%100 Orjinal ve pamuk.JOYETECH SS316 COİL İÇ ATOMİZER0.25ohm: DL Ciğer Çekimi (30-70W)0.5ohm: DL Ciğer Çekimi (15-30W)0.6ohm: MTL Sigara İçimi (15-28W)1ohm: MTL Sigara İçimi (10-25W)1.5ohm: ..
89,99TL 99,99TL
Lost Vape Orion Plus Yedek KartuşKartuşun içeriğinde 1 boş kartuş 2 adet coil bulunmakta.MTL Ve DL içim için 2 ayrı coil çeşidinide kullarak karar verebilirsiniz.Lost Vape Orion PLUS DNA Pod sistemine uyumlu kartuşdur.Kutu İçeriği:1 Orion PLUS Boş Kartuş1 0.25ohm Mesh OCC Coil1 0.5ohm Normal OCC Coi..
105,00TL
Lost Vape Orion DNA GO Yedek KartuşLost vape orion dna go cihazına uyumlu yedek kartuşdur.İçeriğinde 0.5 ohm coil ile birlikte gelir.2 adet kartuş ve coil bulunmaktadır.2ML Tank kapasitesi0.5 Ohm Coil..
100,00TL
Smok Nexmesh CoilSmok Nexmesh uyumlu olan coildir. SS316 0.4 Mesh Modeli elimizde bulunmaktadır.Bu coil ile Ciğer Çekimi içim yapabilirsiniz (DL)Hızlı Linkler:Smok Nexmesh Pod..
105,00TL
Smok Nfix Yedek KartuşSmok Nfix uyumlu kartuşdur.Paketin içerisinde 3 adete kartuş bulunmaktadır. 0.8ohm MTL coil kullanılmaktadır.Hızlı Linkler:Smok Nfix PodSMOK NFIX Yedek Kartuş Özellikleri:3 mL Doldurulabilir TankYan Doldurma Sistemi - Silikon Kapaklı0.8ohm DC MTL BölmesiManyetik Pod BağlantısıÜ..
125,00TL
Smok Novo 2 Yedek KartuşHızlı Linkler:Smok Novo 2 Pod KitSTOKTAA HEMEN ALIN :)SMOk Novo 2, MOK Novo pod elektronik sigara modelinin bir üst seviyesini temsil etmektedir. SMOK Novo, çok sevilen bir pod e-sigara olduğu için üretici firma, Novo' nun bir üst modelini üretmiştir. Kısacası SMOK Novo ..
135,00TL
Smok Pozz X Yedek KartuşSMOK Pozz X 40W cihazına uyumlu BOŞ yedek kartuş ürünüdür.Sadece Pozz X modeline uyar.4.5ML tank kapasitesine sahip olan bu ürünün paketi içerisinde 3 adet yedek BOŞ kartuş bulunur.    RPM Ailesine bağlıdır, bu kartuşda RPM Coil kullanabilirsiniz.Hızlı Linkler:Smok ..
99,99TL
Smok RPM80 / RPM80 PRO CoilSmok RPM80 ve Smok RPM80 Pro cihazlarına uyumlu coilleri kolayca ve aynı gün kargo imkanı ile buharkeyf'den satın alabilirsiniz.Paketin içeriğinde 5 adet coil çıkmaktadır.RPM80 ve RPM80 Pro cihazlarına tam uyumlu ürünlerdir.Bu ürünler RPM80 Coil ve RPM80 Pro Coil ürünüdür...
145,00TL
0.12 Ohm 60w-120WTavsiye Edilen Kullanım Aralığı : 80w-110wİÇERİĞİNDE 3 ADET TFV12 PRİNCE T10 COİL BULUNMAKTADIR.Tüm TFV12 Coil Çeşitlerinin bulunduğu ürüne aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Smok V12 Prince M4/q4/x6/t10/mesh/strip Coil (3'lü Paket)UYUMLU OLDUĞU ELEKTRONİK SİGARALAR;Smok X PrivSmok ..
119,99TL
Smok TFV12 Prince M4 Coil (3'lü Paket)TFV12 Prince M4 Coil 0.17ohm 30-70W / Best 40-60WTüm TFV12 Coil Çeşitlerinin bulunduğu ürüne aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Smok V12 Prince M4/q4/x6/t10/mesh/strip Coil (3'lü Paket)UYUMLU OLDUĞU ELEKTRONİK SİGARALAR;Smok X PrivSmok G Priv 2 LuxeSmok Mag KitS..
119,99TL
0.4 Ohm 40w-100WTavsiye Edilen Kullanım Aralığı BEST : 60w-80wİÇERİĞİNDE 3 ADET TFV12 PRİNCE Q4 COİL BULUNMAKTADIR.Tüm TFV12 Coil Çeşitlerinin bulunduğu ürüne aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Smok V12 Prince M4/q4/x6/t10/mesh/strip Coil (3'lü Paket)UYUMLU OLDUĞU ELEKTRONİK SİGARALAR;Smok X PrivSmo..
119,99TL
Smok TFV12 V12 Coil (T14/T12/T8/T6/X4/Q4/RBA) Smok TFV12 V12 Coil (T14/T12/T8/T6/X4/Q4/RBA)
Stokta var
Smok TFV12 V12 Coil (T14/T12/T8/T6/X4/Q4/RBA)V12-T14 Coil 0.12ohm, 80-350W için derecelendirildi, 120-200W En iyi watt kullanımıV12-T12 Coil 0.12ohm, 60-350W için derecelendirildi, 130-200W En iyi watt kullanımıV12-T8 Coil 0.16ohm, 70-320W için derecelendirildi, 120-200W En iyi watt kullanımıV12-T6 ..
119,99TL
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 94 (3 Sayfa)