Sırala:
Göster:

Tükendi

 ' Kangertech EVOD Pro  MTL Kangertech EVOD Pro MTL Device
Fırsat

' Kangertech EVOD Pro MTL

4.00
140,00TL 129,99TL

Tükendi

Kangertech Juppi + Hediyeli Kangertech Juppi + Hediyeli
Fırsat

Tükendi

Kangertech Kone Starter Kit Kangertech Kone Starter Kit
Fırsat

Tükendi

Kangertech Nebox Kangertech Nebox + Hediyeli
Fırsat

Kangertech Nebox

299,00TL 220,00TL

Tükendi

Tükendi

Kangertech Topbox Mini Kangertech Topbox Mini
Fırsat

Tükendi

Tükendi

Göster:
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Kangertech Elektronik Sigara

Kangertech elektronik sigara markası, piyasaya sürdüğü cihazlarında tüm elektronik sigara sektöründeki rakiplerinden sağlamlığı ve malzeme kalitesi ile ayrılmayı başaran bir e-sigara markasıdır. Çin merkezli faaliyetlerini sürdüren şirket, ince işçiliğin yanı sıra uzun kullanım ömrüne sahip dayanıklı e-sigara cihazları ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmaktadır. Nitekim fırçalanmış metal malzemeden üretilen dayanıklı mod modelleri, markanın elektronik nargile şeklinde anılmasına dahi yol açmaktadır. Yüksek buhar performansı ve uzun süreli kaliteli kullanım sunan Kangertech elektronik sigara markası, ülkemizde de kendine geniş bir hayran kitlesi edinmiştir.

Elektronik sigara dünyasına ilk defa adımını atan deneyimsiz e-sigara kullanıcılarının yanı sıra, uzun yıllar bu sektörde pek çok farklı cihaz kullanmayı tecrübe etmiş, profesyonel seviyedeki e-sigara tutkunlarına da hitap eden modelleri ve cihazlarıyla öne çıkan Kangertech, birbirinden cazip özellikleri ile müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. RDA, RBA veRTA kategorilerinde birbirinden farklı özelliklere sahip pek çok cihaz üreten Kangertech, buhar performansı ile de aldığı övgünün karşılığını vermektedir. Kangertech, Çin'de üretip ülkemizde satışa sunduğu tüm e-sigara modellerinde uyguladığı fiyat politikasıyla da gönülleri kazanmış bir firmadır.

Kangertech Elektronik Sigara Modelleri

Elektronik sigara dünyası her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte değişim geçirerek kendini yenilemektedir. Söz konusu yeniliklerde öncü markalardan biri olmayı başaran Kangertech, Ar-Ge çalışmalarının sonucunda müşterilerine sunduğu yepyeni modelleri ile de kısa sürede yüksek satış rakamlarına ulaşabilmektedir. Çin merkezli şirket 2016 yılından bu yana elektronik sigara piyasasına sürdüğü yenilikçi cihazlar ile devrim niteliğinde stabilize yapısını geliştirerek geniş bir pazar payına sahip olmayı başarmıştır. Kangertech elektronik sigara modelleri, ülkemizde de geniş bir satış hacmi yakalamış ve kullanıcıları tarafından beğeniyle tercih edilmesinden sonra da kendine büyük bir hayran kitlesi yaratmıştır.

Kangertech DRIPBOX Modeli

Kangertech markasının özellikle orta ve üst seviyedeki elektronik sigara kullanıcılarının tüm taleplerini göz önünde bulundurarak üretip piyasaya sürdüğü DRIPBOX modeli, kısa sürede e-sigara tutkunları tarafından yoğun talep görmesiyle adından sıkça söz ettirmeyi başarmaktadır. Çoklu kullanım modları ile uyumlu atomizer başlıkları sayesinde e-sigara tutkunlarının ihtiyaç duydukları tüm noktalara parmak basmayı başaran Kangertech DRIPBOX fiyatları ile de müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Kullanıcılarına yedek parça sıkıntısı yaşatmadan devasa boyutlarda buhar performansı sağlayan Kangertech DRIPBOX bu sebeple RDA, RBA ve RTA olmak üzere tüm kullanım çeşitlerine uygun olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Ülkemizde siyah, beyaz ve gümüş olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile satışa sunulan DRIPBOX aynı zamanda göz alıcı tasarımıyla da en çok tercih edilen e-sigara modellerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Kangertech SUBOX Nano Modeli

Elektronik sigara dünyasında orta ve üst seviyede bulunan bir nevi profesyonel olarak adlandırılabilecek e-sigara tutkunlarının tercih ettiği SUBOX ailesinin bir üyesi olan Kangertech SUBOX Nano modeli, kullanım kolaylıklar ile öne çıkmaktadır. Taşıması bakımından çok büyük kolaylık sağlayan SUBOX Nano ayrıca elde kaba durmayan tasarımı ve ergonomik yapısıyla özellikle kadın elektronik sigara tutkunları tarafından tercih edilmektedir.

Kangertech firmasının üretip piyasaya sürdüğü en güncel ve yenilikçi modeller arasında yer alan Kangertech SUBOX Nano fiyatları da pek çok kullanıcıyı memnun etmektedir. Uygun fiyatlı oluşunun yanı sıra minimal yapısı ve ekonomik avantajları ile son yıllarda ülkemizde en çok satılan elektronik sigara modellerinden biri olarak öne çıkmaktadır. Özellikle mod elektronik sigara kullanmak isteyen fakat bütçesini düşünerek fazla masraf etmek istemeyen kullanıcıların rahatlıkla tercih edebileceği bir cihazdır.

5.00
FİLTRE
Kelime
Fiyat Aralığı
TL TL
Stok Durumu
1
2
3
4
RENK
50
53
Elektronik Sigara PİL
62
61