Sırala:
Göster:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)

Vaporesso

Vaporesso Elektronik Sigara

Vaporesso e-sigara modelleri, sadece ülkemizde değil aynı zamanda tüm dünyada en çok tercih edilen elektronik sigara üreticisi Vaporesso markasının en çok dikkat çeken cihazlarından oluşmaktadır. Özellikle son dönemde piyasaya sürdüğü mod boc ve mod elektronik sigara modelleri ile kendine geniş bir kullanıcı ve hayran kitlesi edinen Vaporesso elektronik sigara markası, ülkemizde de uygun fiyatı ve tatmin edici buhar performansı ile e-sigara tutkunlarının ilk tercihleri arasındaki yerini almaktadır.

Elektronik sigara kullanıcılarının beğenisine sunulan pek çok farklı Vaporesso modeli bulunmaktadır. Çünkü firmalar hem elektronik sigara tutkunlarının cinsiyetlerine, hem e-sigara kullanım alışkanlıklarına hem de bu cihazlardan performans beklentilerine göre birbirinden farklı cihaz seçeneklerini piyasaya sürmektedir.

Vaporesso E-Sigara Modelleri

Elektronik sigara kullanıcılarına sigara içimi ya da nargile içimi fark etmeksizin piyasaya sürdüğü tüm cihazlarından uygun fiyat, kullanım kolaylığı ve yüksek performans vaat eden Vaporesso e-sigara modelleri ile de sektörde en çok tercih edilen markalardan biri olmayı başarmaktadır.

Performans ve buhar beklentilerini karşılama önceliklerinin yanı sıra elektronik sigara endüstrisinde deneyimli kullanıcılar ile birlikte daha önce hiç elektronik sigara kullanmamış ve bu alışkanlığa yani adım atmak isteyen müşterilerine de ihtiyaçları doğrultusunda en iyi çözümleri yine Vaporesso markası sunmaktadır. Böylelikle e-sigara kullanmaya yeni başlayanlar box mod adıverilen basit mod cihazları tercih edebilmektedir. Bunun yanı sıra vape pen olarak da adlandırılan mod cihazlara nazaran daha da basit kullanım imkanı sunan cihazlar Vaporesso tarafından tüm elektronik sigara tutkunlarının beğenisine sunulmaktadır.

Vaporesso Switcher Modeli

Özellikle en kaliteli elektronik sigara markaları arasında gösterilen Vaporesso şirketinin deneyimli ve e-sigara cihazları hakkında geniş bilgi birikimine sahip profesyonel kullanıcıların beğenisine sunduğu modellerden biri de Vaporesso Switcher modeli e-sigara cihazıdır. Elektronik sigara dünyasında bir müddet birbirinden farklı cihazlar kullanarak deneyim sahibi olmuş kullanıcıların ilk tercihlerinden birisi olan Vaporesso Switcher modeli genel özellikler itibarıyla tam bir performans mod sigara modeli olarak adlandırılmaktadır.

Sahip olduğu büyük ekranı sayesinde kullanım ve ayarlama kolaylığı sunan cihaz aynı zamanda yüksek buhar kapasitesi ile bütçe derdi olmayan profesyonel elektronik sigara kullanıcılarının vazgeçilmezi olarak öne çıkmaktadır. En pahalı Vaporesso modeli olarak bilinen Switcher aynı zamanda ağırlık olarak da diğer akrabalarına nazaran çok daha cüsseli bir gövdeye sahip olmasıyla dikkat çekmektedir.

Farklı içim modlarında çekim yapılmasına imkan vermesiyle yeni ayarlar yapmak isteyen ve kendi keyfine göre buhar kontrolünü eline almayı amaçlayan kullanıcılara hitap eden Vaporesso Switcher aynı zamanda güçlü pili ve sağlam yapısı ile pek de ergonomik olmasa da maskulen bir tasarımla tercih edilmektedir.

Vaporesso Swag Kit Modeli

Vaporesso markasının farklı kullanıcıları hitap eden modellerinden biri olan Vaporesso Swag Kit, özellikle küçük gövdesi ve kullanım kolaylığı vaat etmesi ile uygun fiyatlı başlangıç ya da orta seviyede box mod elektronik sigara cihazı arayan müşterilere hitap etmektedir. İşlevsel olmasının yanı sıra kullanışlı tasarımı ile de kadın ya da erkek fark etmeksizin geniş bir kitle tarafından beğenilerek kullanılan Vaporesso Swag Kit modeli, hafif gövdesine rağmen tatmin edici buhar performansı sayesinde öne çıkmaktadır.

Vaporesso Revenger Modeli

Elektronik sigara sektöründe en başarılı ve popüler e-sigara modellerinden biri olan Vaporesso Revenger Kit, bütçe derdi olmayan elektronik sigara kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Şık ve yüksek işçiliğe sahip kasasının yanı sıra her konuda yüksek performans sağlayan işlevsel özellikleri ile Vaporesso elektronik sigara modelleri arasında en başarılı cihaz olarak bilinmektedir.

Vaporesso marka elektronik sigara satın almak için oluşturulmuş olan bir kategoridir , Vaporesso marka ve modellerdeki cihazlar sitemizde uygun fiyata bulunmaktadır.Ayrıca Vaporesso ürünlerinin her birini tek tek bizler inceleyerek satışa sunmaktayız bu nedenle cihazları satın alırken ürün incelemelerini okuyabilir ve alacağınız cihazı daha iyi tanıyarak karar verebilirsiniz.Vaporesso marka cihazların üstün seviye güçleri ve mükemmel tankları ile likitlerin tadını daha iyi almanızı sağlayacak cihazlardır, Vaporesso elektronik sigaraları türkiye piyasasında oldukça yer edinen bir marka olmakla beraber kullanıcıları tarafındanda pozitif olarak nitelendirilir.Vaporesso Satın alan herkez önermektedir, çok araştırmamıza rağmen negatif yorumlara denk gelmedik.Vaporesso e sigara ürünlerine kolayca ve detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilir hemen hızlı kargo ile satın alabilirsiniz.Vaporesso ürünlerini kategorimizden uygun fiyatlara ve aynı gün kargo imkanları ile kapıda ödeme olarak sipariş verebilirsiniz.Vaporesso satın almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Günümüz de en çok tüketimi yapılan sigaranın zararlarını saymakla bitiremesek de yararlarının bir tanesinin bile mantıklı bir açıklaması olmamaktadır. Yasal olarak satılmasının ve bu kadar zararlı olmasına karşın yasaklanmamasının ardın da dönenen onca para yatmaktadır. Bundan başta devletler olmak üzere birçok büyük üretici firmalar tahmin edilemeyecek karlar elde etmektedirler. Kişilere verdikleri zararları üzerin de yazan ifadeler ile anlatmaya çalışsalar da içerisin de bulunan kimyevi maddeler bu isteğin daha fazla artması için sürekli olarak geliştirmektedir. Sigara kullanımı sadece bir alışkanlıktan ibarettir ve bırakmak için öncelikle bir uzman yardım almak gerekmektedir ve bunu için de sizlere sitemiz de en etkili formül olan Vaporesso Elektronik Sigara ile bırakmanız konusun da en sağlıklı sonucu elde edebilmenizi sağlıyoruz. İlk olarak sigarayı bırakmak için kendiniz de istek duymalı ve karar vermiş olmanız gerekmektedir. Sigara bırakımı da birden yapıldığın da büyük sorunlara yol açmak da ve başta kilo alımı gibi nedenler ile kişinin daha rahatsız bir konuma gelmesine neden olabilmektedir. Bunun için aşamalı olarak Vaporesso Elektronik Sigara kullanımı ile sizlere garantili ve sağlıklı olarak sigara kullanımını bırakmanızı sağlıyoruz. Bunun için ürünü üstün nitelikleri ile kullanarak elde edeceğiniz hissiyat ile sigaraya olan alışkanlığınız ortadan kalkacak ve sadece sağlıklı bir yaşam için çok büyük bir adım atmış olacaksınız. Çok uzun olmasa da bir süre alan bırakma süreci için devamlı kullanım ve talimata uygun olan süreler için de kullanmak kesin sonuçlar verebilmektedir. 
               Ülkemiz de günlük olarak onlarca kişi her gün sigara yüzünden hayatını kaybetmektedir ve bunun sebebi için de sadece tütün değil kimyevi olan zararlı maddelerin de yer almasıdır. Sağlıklı bir yaşam için büyük bir engel teşkil eden sigara tüketimi sonlanması durumun da sizlere çok daha kaliteli bir yaşamın da sağlanmış olmasını garanti edecektir. Elbette bırakmak öyle hemen yapılabilen bir işlem değildir ve bunun için ilk olarak aşamalı bir yolun izlenmesi gerekmektedir. Zararlarından arınmak için ilk olarak kişinin sigarayı bırakmaya kararlı olması gerekmektedir. İstekli olunması ile sitemiz de sizlere sunulan Vaporesso Elektronik Sigara ile sizler ilk olarak sigaranın hareket alışkanlığından kurtulacaksınız ve ona daha az istek duymanız için özel tasarımından yararlanarak istediğiniz sağlıklı yaşama doğru bir adım atmış olacaksınız. Birçok ülkede yasaklanmasının sebebi sigara üreticilerinin olumlu etkisi üzerine karalama kampanyası başlatmış olmasıdır ve ürün en iyi gösterdiği için de bu kampanyalarına büyük yatırım yapmaktadırlar. Sadece sağlığımıza değil cebimize de zarar veren sigara bizleri zehirlerken üreticilerini zengin etmektedir. Bu pazarın için de insani olan hiçbir değer olmadığı için bizler kendi sağlığımızı korumak ile mükellefiz ve bu alışkanlığımızı biran önce sonlandırarak hem kendimize hem de bütçemize olumlu bir kazanç sağlamış olacağız. Vaporesso Elektronik Sigara ile sigaraya olan isteğiniz azalacak ve kademeli olarak sigara kullanımına bir son verebileceksiniz. 

5.00
FİLTRE
Kelime
Fiyat Aralığı
TL TL
Stok Durumu
1
2
3
4
Hediye
183
RENK
180
244
219
50
51
52
53
54
56
68
159
187
Elektronik Sigara PİL
62
71
61