Sırala:
Göster:

Tükendi

 ' Wismec Motiv Wismec Motiv
Fırsat

' Wismec Motiv

299,00TL 225,00TL

Tükendi

 ' Wismec Predator 228W Wismec Predator 228W
Fırsat

' Wismec Predator 228W

5.00
389,00TL 319,99TL

Tükendi

Wismec Reuleaux RX Gen3 Wismec Reuleaux RX Gen3
Fırsat

Tükendi

Wismec Reuleaux 2/3 MOD Wismec Reuleaux 2/3 MOD
Fırsat

Tükendi

Göster:
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Wismec Elektronik Sigara

Wismec elektronik sigara modelleri her ne kadar e-sigara sektöründe deneyim sahibi kullanıcıların pek aşina olmadıkları bir marka gibi gözükse de kuruldukları tarihten bu yana uzun süre elektronik sigara endüstrisinde başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren markanın en çok tercih edilen cihazlarından oluşmaktadır. Wismec Elektronik Sigara en başarılı Ar-Ge çalışmaları sonucunda, yüksek eğitimli ve yaratıcı tasarımcılarının dizayn ettikleri birbirinden kaliteli e-sigara cihazları ile sektörde kendine ciddi bir hayran kitlesi oluşturmayı başarabilmiştir.

Elektronik sigara sektöründe başarılı modelleri ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Wismec, Çin merkezli bir e-sigara cihazları üreten bir şirkettir. Firma son yıllarda sektörde kullanıcıların en çok istediği ve üreticilerden talep ettiği noktalara yönelik icraatlar gerçekleştirerek e-sigara kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu hemen hemen bütün parçayı başarılı bir şekilde üretmektedir.

Wismec Elektronik Sigara Cihazları

Bu kapsamda e-sigara parçaları arasında müşterilerinin talepleri doğrultusunda likit tankından atomizer coil çeşitlerine, Pen Kit ürünlerinden Box Kit modellerine pek çok çeşidi en kullanışlı ve faydalı bir şekilde müşterilerine sunan Wismec, tüm bunların yanı sıra RDA ve RBA coil çeşitlerinde de en çok tercih edilen markalardan biri olma yolunda ilerlemektedir.

Çin'de üretim yapmaya devam eden Wismec, günümüzde sektörde en çok tercih edilen elektronik sigara markaları arasında gösterilmektedir. Özellikle uygun fiyatlı ve bir o kadar sağlam e-sigara cihazlarını piyasaya süren Wismec, mod elektronik sigara sektöründe de popülerliğini sürdürmeye devam etmektedir. Elektronik sigara sektörü de her geçen gün teknoloji ile birlikte birtakım değişmelere ev sahipliği yaparken, Çin'in parlayan markalarından biri olan Wismec, teknolojiyi çok iyi kullanarak en kullanışlı ve taşınabilir cihazları da piyasaya sürmektedir. Şirketin bu yöndeki faaliyetlerinde en çok dikkat çeken e-sigara modelleri, pod mod modellerdir. Wismec podları uzun süren Ar-Ge çalışmalarının sonucunda yaratıcı mühendislerin kusursuz tasarımları sonucunda elektronik sigara tutkunlarının kullanımına sunulmuştur.

Wismec Elektronik Sigara Cihazları Nasıldır?

Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara isteklerine yönelik en hızlı çözümler üreten elektronik sigara cihazlarını sunan Wismec bu alanda adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir. Wismec firması sektörde özellikle elektronik sigara endüstrisinde deneyimli ve profesyonel kullanıcılara hitap eden cihazlarıyla isim yapmış bir şirkettir. Ancak sektörün gerektirdiği rekabet anlayışını yakından takip eden firma aynı şekilde giriş seviyesi elektronik sigara kullanıcılarına da en kaliteli çözümler sunmaya gayret etmektedir.

Genel olarak rakiplerine nazaran daha uygun bir fiyat politikası benimseyen Wismec, pek çok farklı ürün seçeneği ile adından sıkça söz ettirmektedir. Bu bağlamda Wismec elektronik sigara markası, elektronik sigara kullanmaya yeni merak salmış deneyimsiz kullanıcı profilinin yanı sıra bu endüstride birçok farklı cihazı tecrübe etmiş profesyonel elektronik sigara tutkunlarına da hitap edebilen bir markadır.

En Kaliteli Wismec Cihazlarında Cazip Fiyatlar

Firmamızın internet sitesi aracılığıyla tüm elektronik sigara sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmaların cihazlarına ulaşabileceğiniz gibi Wismec markasının da en çok tercih edilen kaliteli cihazlarına kolaylıkla sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanarak elektronik sigara markaları arasında yer alan Wismec'in en cazip cihazlarını satın alma imkanına erişebilirsiniz.

Değişebilen devre kartlı Luxotic MF Box e- sigara modeli ile öne çıkan Wismec markası, e-sigara sektöründe profesyonel seviyedeki tutkunlara hitap eden cihazlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Eğer ilk defa bu tür güçlü kapasiteye sahip atomizerli ya da pod mod elektronik sigara kullanacaksınız ve likit aromasını yoğun bir şekilde tecrübe etmek istiyorsanız Wismec markalı e-sigara modellerini tercih edebilirsiniz.

 

5.00
FİLTRE
Kelime
Fiyat Aralığı
TL TL
Stok Durumu
1
2
3
4
Hediye
183
RENK
50
51
66
Elektronik Sigara PİL
71
72
61