Menu
Your Cart

Atomizer Başlığı - Rezidans - Elektronik Sigara Coil

Coil

Elektronik Sigara Coil

Elektronik sigara parçası coil, özellikle elektronik sigaraya yeni başlayan kişilerin hakkında en çok bilgi sahibi olmak istediği konular arasında yer almaktadır. Elektronik sigara kullanımında cihazın en önemli donanım parçalarından biri olan coil, esasında iç atomizer olarak da bilinmektedir. Elektronik sigara dünyasında yeteri kadar deneyime sahip olmayanların hakkında bilgi sahibi olmak için araştırma yaptığı, vape dünyasında tecrübeli e-sigara tutkunlarının ise özellikleri hakkında yeni bilgiler öğrenmek istediği coil, her dönem elektronik sigara tutkunları tarafından merak edilmiştir. Elektronik sigara coil parçası, bir e-sigara cihazının olmazsa olmaz donanım ekipmanlarından birini oluşturmaktadır.

E-Sigara Coil Nedir?

Elektronik sigara cihazlarında bulunan coil parçası, e-sigaranın işlevsel olarak kullanılabilmesinin yanı sıra bir e-sigaradan alınan buhar performansı ve aroma tadı üzerinde de çok büyük etkiye sahip olduğu için hakkında mutlaka bilgi sahibi olunması gereken bir ekipmandır. Elektronik sigara coil nedir sorusunun yanıtları da en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Elektronik sigaranın en önemli parçalarından biri ve ısıtıcı görevini üstlenen coil, aynı zamanda e-sigara kullanıcısının cihazdan aldığı buhar keyfi üzerinde de birtakım olumlu ve olumsuz etkiler yaratabilmektedir. Herhangi bir mod özellikli elektronik sigara cihazının çalışma prensibi şu şekildedir:

·         Cihazın iç kısmında yer alan pamuk veya pamuk benzeri silika, haznenin içinde bulunan e-likit tarafından ıslatılır.

·         Cihazın üzerinde bulunan ateşleme tuşuna basıldığında dirençli tel ısınır.

·         Tel yeterli ısıyı verdiği takdirde, coil ile temasta bulunan likidin buharlaşma işlemi de gerçekleşmektedir.

·         Ortaya çıkan buhar hava borusunda geçerek cihazın uç kısmındaki ağızlık kısmına doğru yönelir. Bunun ardından buharın solunması gerçekleşebilmektedir.

Hazır Coil (Instant Coil) Nedir?

Elektronik sigara cihazları genellikle kit olarak adlandırılan tam teşekküllü yani donanımlı setler halinde e-sigara tutkunlarının kullanımına sunulmaktadır. Bu sayede e-sigara dünyasına giriş yapmak isteyen kişilerin başka bir masraf yapmamaları ya da akıllarının karışmaması amaçlanmaktadır. Bu noktada hazır coil veya elektronik sigara tutkunları arasındaki diğer ismi "instant coil" kavramı ortaya çıkmaktadır.

Hazır coil e-sigara cihazlarında kullanılmak adına üretilmiş sarımı daha önceden yapılmış coil yapılarına verilen isimdir. Dolayısıyla e-sigara cihazlarında kullanılan atomizer değiştikçe hazır coil yapıları da değişmektedir. Bununla birlikte e-sigarada her hazır coil kullanılması mümkün değildir.

Hazır coil esasında yaya benzer bir şekilde sarılmış ve ortasında muji pamuk bulunan özel bir teldir. Tel, elektronik sigara cihazı pilinden aldığı enerjiyi bir ampul gibi ısı enerjisine dönüştürmektedir.  Bu sayede pamuğun emdiği veya çektiği likit içeriğini ısıtarak buharlaşmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla bu sistem sayesinde e-sigara kullanıcısının soluduğu buhar meydana gelmektedir.

Elektronik sigara kullanıcıları arasında en sık bilinen yanlışlardan biri de hazır coil değişimi ve bu değişimin gerçekleştirilmesi gereken zaman dilimleri ile ilgilidir. Çünkü yaygın bilinenin aksine e-sigara cihazları buhar ürettikleri için yanma işlemi gerçekleşmediği için e-sigara geleneksel sigaradan daha sağlıklı olarak görülebilmektedir. Hazır coil e-sigara kullanma sıklığına göre 1 veya 2 haftada bir değiştirilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda hazır coil onarılabilen bir ürün değildir. Dolayısıyla 1 ya da 2 haftalık hazır coil kullanım ömrü sonlandığında ya da kirlendiğinde yenisini atomizerinize takmanız gerekmektedir.

RBA Coil (Rebuildable Atomizer) Nedir?

Çoğunlukla mod elektronik sigara modellerinde kullanılması amacıyla üretilen RBA coil sarımı için ihtiyaç duyulan pek çok materyal bulunmaktadır. Bunlar coil yapısının ortasından geçip e-likitin tutmasını sağlayan muji pamuk, sarım teli ve RBA atomizer tank yuvasıdır. Ancak bunlar arasında muhakkak en önemlisi RBA atomizer tanktır. Çünkü bir RBA atomizer tankın olmaması durumunda coil sarımı yapmanın da bir anlam ifade etmediği aşikardır.

RBA coil anlamı özellikle elektronik dünyasına yeni adım atmış kişilerin internet üzerinden araştırdığı konular arasında yer almaktadır. RBA coil esasında sonradan sarılabilen coil yapılarına sahip atomizerler için tabir edilen bir kavramdır. Buna ek olarak "RDA (Rebuildable Dripping Atomizer)" ve "RTA (Rebuildable Tank Atomizer)" olmak üzere iki parçaya ayrılan RBA coiller, elektronik sigara kullanımında mutlaka bilgi sahibi olunması gereken ekipmanlar arasında yer almaktadır.

RBA Coil Avantajları Nelerdir?

RBA coil olarak adlandırılan parçalar, elektronik sigara tutkunları içinde geniş bir yer kaplayan nargile için e-sigara kullanıcılarının tercih ettiği atomizer yapılarında bulunmaktadır. Mod gövdeden alınan enerji ile birlikte daha rahat ve yoğun bir buhar performansı ortaya koyan bu coil yapıları genellikle deneyimli e-sigara kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Ancak bilindiği üzere RBA coil nasıl sarılır sorusu da bu noktada sorulmaktadır. Çünkü elektronik sigara dünyasında tecrübe sahibi olmak isteyen e-sigara tutkunlarının mutlaka bu donanımın sarılmasını öğrenmeleri gerekmektedir.

RBA coiller elektronik sigara dünyasında genellikle mod e-sigara cihazlarıyla birlikte kullanılmaktadır ve bu cihazlar ile yoğun buhar elde etmek için tercih edilmektedir. Fakat  hazır coillerin aksine RBA coil sarımı yapmak için ilk olarak güçlü bir mod gövdeye ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun yanı sıra coil sarımı yapmak için RBA atomizere de ihtiyaç duyulmaktadır.

Hazır Coil - RBA Coil Farkları Nelerdir?

Hazır coil ve RBA coil farkları elektronik sigara tutkunlarının en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Hazır coil kullanarak e-sigaranın yenilenmesi RBA coil kullanımına göre çok daha kolaydır. Bu aşamada tek yapılması gereken tankı gövdeden ayırmak ve ardından da coil kısmını tanktan ayırmaktır. E-sigaranın optimum düzeyde kullanılması için coillerin 1 ya da 2 haftada bir değiştirilmesi gerektiği düşünüldüğünde hazır coillerin çok büyük avantaj sağladığı görülmektedir.

Bunun yanı sıra hazır coil değişiminin daha masraflı olduğuna yönelik bir algı bulunmaktadır. Ancak deneyimli e-sigara tutkunlarının da iyi bildiği gibi hazır coil hem daha pratik hem de uzun vadede daha ekonomiktir.

Smok Coil Çeşitleri

Smok coil fiyatları konusunda en uygun seçenekleri bulabileceğiniz firmamızın internet sitesi üzerinden satışa sunulan en çok tercih edilen Smok coil çeşitlerinden bazıları şunlardır:

·         SMOK TFV12 Prince Mesh coil

·         SMOK TFV12 Prince Strip coil

·         SMOK TFV8 Baby T8 Coil

·         SMOK TFV12 Baby Prince Q4 Coil

·         SMOK TFV12 Baby Prince V8-MESH Coil

·         Smok TFV8 V8-T6 Coil

Vaporesso Coil Çeşitleri

İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde Vaporesso elektronik sigara cihazlarınızın tüm modellerine göre uyumlu Vaporesso coil çeşitleri ve modellerini bulabilirsiniz:

·         Vaporesso EUC Coil

·         Vaporesso GT-Mesh Coil

·         Vaporesso Nrg GT2 0.4 ohm Coil 3 lü Paket

·         Vaporesso Skrr Tank Qf Strip, Mesh Coil 3'lü Paket

·         Vaporesso Zero Renova Pod Kartuş

·         Vaporesso Nrg Gt8 Coil 3’lü paket

Eleaf Coil Çeşitleri

Firmamızın en çok satın alınan ürünleri arasında Eleaf marka elektronik sigaralar ile uyumlu coil çeşitleri de bulunmaktadır. En uygun Eleaf coil fiyatları fırsatlarından yararlanarak web sitemiz üzerinden elektronik sigaranızda kullanacağınız coillere anında sahip olabilirsiniz.

·         Eleaf EC Coil 5'li Paket

·         Eleaf ECR Coil (SARIM YAPILABİLİR) 

Smok markasının son çıkartmış olduğu yeşil ledli efsane coil buharkeyf'de.Artık Atomizerleriniz ıldır ıldır parlayacak ve eşsiz görüntüsü ile sizleri mest edecek.TFV8 Baby kullanan tüm cihazlara uyumludur.Smok Alien,Smok AL85 gibi bir çok cihazda bu ürünü kullanabilirsiniz.Green Light  Coil 0.1..
135,00TL
  Smok TFV8 Baby - T8 Coil   Smok TFV8 Baby - T8 Coil
Fırsat Stokta var
0.15ohm | 50w - 110W | TFV8 Baby Uyumlu5 adet olarak ulaşıcaktır paket halinde. SMOK TFV8 Baby Beast tank atomizer / TV8 Big Baby / SMOK Alien Kit, SMOK G-Priv Kit / Smok TFV8 The Cloud Beast Atomizer/SMOK G320 Kit Coil ,SMOK Stick V8 Kit CoilSMOK ALİEN CoilSMOK AL85 CoilSMOK Cihazlarının ..
129,99TL
SMOK VAPE PEN 22 ve Smok Vapen Pen Plus Cihazına uygun bir coildir, 0.30 OHM değerindedir.Toplam 5 ADET olarak sizlere ulaşıcaktır.%100 organik pamuktan üretilmiştir. Smok Vape Pen 22 Coil..
109,99TL
Vaporesso Gt2/Gt4/Gt6/Gt8/Gt cCELL/Gt Mesh (3'lü Paket)Vaporesso cihazlarınıza uygun olan GT Coilleri bu bölümden sipariş verebilirsiniz, GT2,GT4,GT6,GT8 gibi birçok seçenek bulunmaktadır.Vaporesso revenger,Swag,armour,switcher gibi bir çok modele uygun olan gt coilleri en uygun fiyattan sipariş ver..
99,99TL
Ürünün değeri: 0.4ohm 23-28WNautilus 2S MTL Atomizere uyumlu coildir.Aspire Zelos 2 Cihazının orjinal coilidir.UYUMLU OLDUĞU MODELLER:Aspire Nautilus MiniAspire NautilusAspire Nautilus 2Aspire Zelos Kit..
115,00TL
Aspire ZQ Vi Yedek KartuşAspire ZQ Vi Yedek Kartuş, 650 mAh sabit bir pili bulunan Aspire ZQ Vi için üretilmiş olan 1.4 ohm dirence sahip ve de 2 ml salt likit kapasiteli pod kartuş / pod kartuşlardan oluşan bir yedek pod kartuş ürünüdür. Bu pod kartuş yapısı tek veya birden fazla paket ile satıla..
40,00TL
Eleaf EC Coil , Eleaf marka elektronik sigaralarınız için özel üretilmiş %100 orjinal iç atomizerdir.Sizlere ulaşıcak EC COİL'in içeriğinde EC atomizer başlığı, hazır 0,3 Ohm'luk coilbulunmaktadır.Oldukça etkileyici tasarımı ve hava kanalları sayesinde DL içim yapmak isteyenler için vazgeç..
95,00TL
SMOK Nord Pod Yedek Coil SMOK Nord Pod, SMOKTech firmasının ürettiği en başarılı pod e-sigara modellerinden birisidir. Üretici firmanın pod elektronik sigara modelleri konusundaki başarısını, SMOK Novo ve SMOK Novo 2 gibi pod e-sigara modellerinde de anlayabilirsiniz. SMOK Nord Pod, başarıl..
135,00TL
0.12 Ohm 60w-120WTavsiye Edilen Kullanım Aralığı : 80w-110wİÇERİĞİNDE 3 ADET TFV12 PRİNCE T10 COİL BULUNMAKTADIR.Tüm TFV12 Coil Çeşitlerinin bulunduğu ürüne aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Smok V12 Prince M4/q4/x6/t10/mesh/strip Coil (3'lü Paket)UYUMLU OLDUĞU ELEKTRONİK SİGARALAR;Smok X PrivSmok ..
120,00TL
0.15 Ohm 50w-120WTavsiye Edilen Kullanım Aralığı : 80w-100wİÇERİĞİNDE 3 ADET TFV12 PRİNCE X6 COİL BULUNMAKTADIR.Tüm TFV12 Coil Çeşitlerinin bulunduğu ürüne aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Smok V12 Prince M4/q4/x6/t10/mesh/strip Coil (3'lü Paket)UYUMLU OLDUĞU ELEKTRONİK SİGARALAR;Smok X PrivSmok G..
115,00TL
Smok TFV12 Prince Mesh Coil (3'lü Paket)Yeni üretilen bu coil, tfv12 prince coilleri arasında en genç ve en performanslı coil olarak bilinmektedir.TFV12 Prince Mesh Coil 0.15ohm 40-80W / Best 60-70WTüm TFV12 Coil Çeşitlerinin bulunduğu ürüne aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Smok V12 Prince M4/q4/x..
115,00TL
0.4 Ohm 40w-100WTavsiye Edilen Kullanım Aralığı BEST : 60w-80wİÇERİĞİNDE 3 ADET TFV12 PRİNCE Q4 COİL BULUNMAKTADIR.Tüm TFV12 Coil Çeşitlerinin bulunduğu ürüne aşşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.Smok V12 Prince M4/q4/x6/t10/mesh/strip Coil (3'lü Paket)UYUMLU OLDUĞU ELEKTRONİK SİGARALAR;Smok X PrivSmo..
115,00TL
SMOK TFV8 Baby Beast tank atomizer / TV8 Big Baby / SMOK Alien Kit, SMOK G-Priv Kit / Modellerine Uyumludur.30~70W çıkış gücü (45~60W arası en iyi performanstır).5Lİ PAKET OLARAK SİZLERE ULAŞICAKTIR.Smok Alien CoilSmok AL85 CoilDiğer TFV8 Baby Coillerini Aşşağıdaki Linkden inceleyebilirsiniz.SM..
125,00TL
Smok V12 Prince M4/q4/x6/t10/mesh/strip Coil (3'lü Paket)TFV12 Prince M4 Coil 0.17ohm 30-70W / Best 40-60WTFV12 Prince Q4 Coil 0.4ohm 40-100W / Best 60-80WTFV12 Prince X6 Coil 0.15ohm 50-120W / Best 80-100WTFV12 Prince T10 Coil 0.12ohm 60-120W / Best 80-110WTFV12 Prince Max Mesh Coil 0.17ohm 70-130W..
115,00TL
SMOK V8 RBA CoilTFV8 CLOUD BEAST ATOMİZER ile uyumludurİçerik:1 Adet Smok V8  RBA Coil1 Adet Tornavida4 Adet Yedek Vida2 Adet Conta "Contanın 1 tanesi Coilin Üzerinde"..
95,00TL
Uwell Caliburn Yedek KartuşHızlı Linkler:Uwell Caliburn PodUwell CALIBURN Yedek Kartuşları (4'lü Paket), 2.0 mL'lik yeniden doldurulabilir bir kartuşdur.1.2ohm ve 1.4ohm Pod Coil Direncine sahip olan ve üst tarafdan dolum yapılabilen bu üründe, 2ml salt likit kapasitesi bulunmaktadır.%100 Orjinal ve..
145,00TL
Pamuğu çerçeveleyen ve ızgaralı tel sistemi sayesinde katlanarak eşit ve hızlı olarak ısınmasını sağlayan GT-MESH coili.Diğer coillere göre ızgara tel sistemi ile daha üstün seviyede aroma tatmanızı sağlar.Uyumlu Modeller:Vaporesso Cascade Bebek TankıVaporesso NRG Tankı,Watt Aralığı:50-85Önerilen wa..
99,99TL
Vaporesso Revenger NRG GT4 Coil 3'lü Paket Vaporesso Revenger NRG GT4 Coil 3'lü Paket
Fırsat Stokta yok
Vaporesso Revenger Nrg Gt4 Coil0,15 ohm 30-65w (best 40-60w)Uyumlu Olduğu ModellerVaporesso RevengerVaporesso Revenger XVaporesso SwitcherVaporesso SwagVaporesso Revenger Go Vaporesso NRG GT4 CoilGT4 Coil..
99,99TL
Vaporesso Skrr Tank QF Coil (Mesh/Strip/ccell) (3'lü Paket)QF Mesh Coil : 0.2 ohm 50-80W (Best 65-75W)QF Strip Coil : 0.15 ohm 50-80W (Best 65-75W)Şuanda stoklarımızda mevcut değil : CCELL Coil : 0.5 ohm 20-35 (Best 20-35W)Uyumlu Olduğu Modeller;Vaporesso Luxe , SKRR TANK..
105,00TL
Smok TFV8 Cloud Beast Atomizer modeline uygundur.V8-Q4 Coil 0.15 Ohm (50-180W / En iyi 90-150W)V8-T6 Coil 0.2 Ohm (50-240W / En iyi 110-150W)V8-T8 Coil 0.15 Ohm (50-260W / En iyi 120-180W)V8-T10 Coil 0.12 Ohm (50-300W / En iyi 130-190W)V8-X4 Coil 0.15 Ohm (60-150W / En iyi 80-120W)V8-RBA SARILABİLİR..
115,00TL
Acrohm Fush Nano Yedek Kartuş 2'li Paket Acrohm Fush Nano Yedek Kartuş 2'li Paket
Yeni Stokta var
Acrohm Fush Nano Yedek KartuşAcrohm Fush Nano pod cihazına uyumlu yedek kartuşdur.Paketin içeriğinde 2 adet yedek kartuş bulunmaktadır.Hızlı Linkler:Acrohm Fush Nano PodAcrohm FUSH NANO Yedek Kartuş Özellikleri:1.5 mL Doldurulabilir Pod - RBA Sarım Bobin Seçeneği MevcutGizli Üst Dolum Sistemi - Ağız..
110,00TL
Aspire Nautilus, Aspire Nautilus Mini ve Aspire Nautilus 2 ile UyumludurMTL 0.7ohm 18-23WMTL 1.6ohm 7-11WMTL 1.8ohm 10-14W Aspire Nautilus 2 Coil..
115,00TL
Augvape Zoom CoilHızlı Linkler:Augvape Zoom PodAugvape ZOOM yedek coilleri %100 orjinal olarak satışta,her pakette 5 adet coil bulunmaktadır.Augvape ZOOM Yedek Coil Özellikleri:Augvape ZOOM uyumlu coildir.0.6ohm Mesh Coil5 Adet olarak sizlere ulaşıcaktır...
110,00TL
Geek Vape Bident Yedek KartuşHızlı Linkler:   Geek Vape BIDENT PodGeekVape BIDENT yedek kartuşları alttan dolum yapılabilen ve 1.2 MTL ,0.8 ohm DTL değerlerine sahip çift seçeneği bulunan kartuş çeşididir.Geekvape Bident Pod cihazına uyumlu olarak özel üretilmiştir.3.5ML salt likit kapasit..
95,00TL
Geekvape Aegis Boost Yedek CoilGeekvape aegis boost pod cihazının yedek coilleridir.İçeriğinde 5 adet bulunmaktadır.%100 orjinal üründür.Hızlı Linkler:Geekvape Aegis Boost KartuşGeek Vape Aegis Boost 40WÜrün özellikleri:Bizde bulunan ! 0.6ohm KA1 Mesh Coil - 15-25W Best0.4ohm KA1 Mesh Coil - 25..
115,00TL
Geekvape NS Coil (Flint Coil) 5'li Paket Geekvape NS Coil (Flint Coil) 5'li Paket
Stokta var
Flint ve frenzy cihazlarına uyumlu coildir.Sizlere ulaşıcak olan coil 1.6ohm MTL coildir.Hızlı Linkler:GeekVape FLINT MTLGeekVape FRENZYGeek Vape NS Yedek Coil Özellikleri:0.7ohm NS Mesh Coil KA1 - 8-12W için derecelendirildi1.2ohm NS Coil  - 8-12W için derecelendirildi1.6ohm NS Coil ..
95,00TL
Uyumlu Olduğu Cihazlar: Cubis , AİO , CUBİOD , eGrip25li Paket olarak elinize ulaşıcaktır.%100 Orjinal ve pamuk.JOYETECH SS316 COİL İÇ ATOMİZER0.25ohm: DL Ciğer Çekimi (30-70W)0.5ohm: DL Ciğer Çekimi (15-30W)0.6ohm: MTL Sigara İçimi (15-28W)1ohm: MTL Sigara İçimi (10-25W)1.5ohm: ..
89,99TL 100,00TL
Justfog C601 Yedek KartuşJustfog C601 3'lü Kartuş (Pod) Paketi sayesinde kullandığınız Justfog C601 pod e-sigara kullanım ömrünüz dilediğiniz kadar artabilir. Paket içeriğinden çıkan pod kartuş yapıları 1.7 ml salt likit kapasitesine sahiptir. Bu pod karuş yapısında coil değişimi yapılamaz ancak ..
85,00TL
Justfog Minifit Yedek KartuşJusfog Firmasının bir diğer başarılı pod e-sigara modelinden birisi olan Justfog Minifit, pod kartuş kısmı yeniden salt likit ile doldurulabilen ancak coil değişimi yapılamayan bir pod (kartuş) yapısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Tıpkı C601 modelinde olduğu gibi bu J..
110,00TL
Smok Baby V2 Coil 3'lü Paket S1/S2/A1/A2/A3/K1/K2ÜRÜNÜ TANITIMISMOK TFV8 BABY V2 Yedek coilleri, TFV8 Bebek V2 Alt Ohm Tankı ile tanıtılan dinamik bir örgü çekirdek serisi kullanılarak yoğun lezzetler ve yoğun bulut üretimi göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. TFV2 Baby V2 Bobinleri, orta wat..
115,00TL
Smok Infinix 2 Yedek KartuşHızlı Linkler:     Smok Infinix 2 PodSMOK INFINIX 2 Pod Kartuşu, SMOK INFINIX 2 Kiti için tasarlanmıştır. 2ml salt likit kapasitesi ve 1.4ohm direnç ile birlikte gelir. Doldurması kolaydır ve bataryaya takmak çok daha kolaydır. Her Pakette 3 adet bulunu..
125,00TL
Smok infinix Yedek KartuşHızlı Linkler:Smok Infinix Pod1 Pakette 3 adet yedek kartuş bulunmaktadır.Doldurulabilir Pod Sistemi1.4 ohm Direnç2ml Kapasite..
99,00TL
Smok M17 Coil ( 5 ADET) Smok M17 Coil ( 5 ADET)
Stokta yok
SMOK Stick M17 Yedek coilleri, özellikle Stick M17 Pen-Style Başlangıç ​​Kitine uyumlu, uzun bir tasarıma sahip yeni bir atomizer sistemi kullanmaktadır.. Hızlı ve tutarlı fitilleme, düşük ila orta watt çıkış değerleri için derecelendirilmiş ve lezzet ve aroma  odaklı olması amaçlanan  bir..
90,00TL
Smok Mico Yedek KartuşHızlı Linkler:      Smok Mico PodSMOK MICO Yedek Pod Kartuşları, çok çeşitli salt likitleri barındıracak basit yan doldurma mekanizması ile akıllıca tasarlanmış, 1.7 mL yeniden doldurulabilir salt likit kapasitesine sahip ergonomik tasarımlı bir ağızlığa sah..
99,99TL
Smok Rolo Badge Yedek KartuşKullanılması gereken uyumlu cihaz Smok Rolo Badge Pod Mod cihazına ulaşmak için tıklayınız.SMOKTech tarafından üretilmiş olan Rolo Badge, elmas biçimli ve farklı tasarımlı bir pod elektronik sigara modelidir. Smok Rolo Badge 3lü POD (Kartuş- Coil) de üç adet po..
90,00TL
Smok RPM40 RBA CoilSmok RPM 40 pod cihazlarınızda sarım yapabilmeniz için gerekli olan coildir.Bu coili alarak kendiniz sarım yapabilir ve hazır coil alma derdinden kurtulabilirsiniz.Sarım yapma şeklinize göre ohm değeri vermektedir.Nasıl sarım yapabilirim diye soracak olursanız videoyu izlemen..
99,00TL
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 79 (3 Sayfa)