Hoşgeldiniz

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, son günlerde çoğalarak artan dolandırılma olaylarına nispeten açıklama yapmak istedik.Artan elektronik sigara piyasasına tekrardan girmiş olan dolandırıcılara lütfen dikkat ediniz.

Sektörün kapasitesinin artmasından sonra başlayan bu olaylar insanların hevesini ve emeğini çalarak hem sektörümüze hem insanlara zarar vermektedirler.

Bir siteden sipariş vermeden önce, daha öncede uyardığımız gibi geçmişine ve şikayetlerini lütfen araştırın.

Sizlerin zarara uğratılması emin olun bizide zarara uğratmaktadır, bu tür şerefsiz ve şeref yoksunları insanların emeğini çalarak sektöre inanılmaz zararlar vermektedir.

ELEKTRONİK SİGARA VEYA LİKİT ALIRKEN NEYE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

Öncelikle sitenin geçmişini aratın, örnek.com sitemiz olsun bu sitenin geçmişini googlede aratmadan sakın alışveriş yapmayın.Şikayetvar gibi kamuya açık sitelerde sitenin ismini arattırarak şikayetlerini gözden geçirin.ÖRNEK: https://www.sikayetvar.com/buharkeyf

İlk defa alışveriş yapacağınız hiç bir siteye banka havalesi veya eft ile ödeme yapmayın.Çoğu zaman bu tür siteler ödemeyi aldıktan sonra sizi engelliyor ve birdaha ulaşamıyorsunuz.

Fiyatları takip edin; örnek vermek gerekirse Vaporesso revenger X cihazı...Cihazın piyasa fiyatı 400-500 TL arasında.Siz eğer ucuz olsun diye gidip 200-250TL'ye vaporesso revenger x almaya çalışırsanız dolandırılırsınız.Cihazın piyasa fiyatı, geliş fiyatı ve dolar karşılığı biliniyor, maliyeti bile 400TL üzerinde iken  bu adamlar nasıl 250TL'ye satıyor ? Düşünün ve öyle karar verin.

Bir ürünü almadan önce diğer sitelerdeki fiyatlarına kesinlikle bakın.Eğer, aralarında dünya kadar fark varsa bilinki o site dolandırıcıdır(ÖZELLİKLE ELEKTRONİK SİGARALARDA)

Satın alacağınız sitenin kapıda kontrol sistemi varmı diye sorgulayın, sorun.


BUNLARI YAPTIĞINIZ TAKTİRDE KİMSE EMEĞİNİZİ ÇALAMICAKTIR.SAYGILARIMIZLA BUHARKEYF EKİBİ.


Yorumlar: 0

Yorum Yok

Yorum Yaz

Lütfen mail alanını düzgünce doldurunuz veya geçerli bir mail yazınız.*

Son Konular

DOLANDIRILMAYIN! UYARIDIR.

Türkiyede son günlerde elektronik sigara sektöründe dolandırıcılık olayları olmaktadır bu k... Devamını Oku

MAİL SORUNU ÇÖZÜLDÜ!

Sistemimizde yaşanan mail aksaklıkları hakkında detaylı bilgi vereceğiz...   &nb... Devamını Oku

İletişim Bilgileri

  • Adres: İstanbul / PENDİK
  • Telefon: 90 850 302 2025
  • E-Posta: [email protected]
  • Çalışma Saatleri: 11:00 - 21:00