Hoşgeldiniz

Merhaba sevgili buharkeyf ziyaretçileri, bugünkü konumuz bildiğiniz üzere d-ange likitleri.D-ange likitleri hakkında müşterilerimizin bir çok sorusu mevcut, bizlerde elimizden geldiğince bunlara cevap vermeye çalışacağız.D-ange likitlerinin nbase bileşen markaları: VG=SİGMA – PG=MERCK – NİCOTİN=Chemnovatic.

Neden ucuza sattığımızı soran bir çok müşterimiz mevcut kısaca cevaplayalım; kısa süreli bir kampanya bu kullanıcılarımız d-ange ürünlerini denesinler ve aslında likitlerinde ucuza satılabileceğini pahalı alınca fark olmayacağını bilsinler diye başlattığımız bir kampanyadır.D-ange likitlerinde aroma oldukça yoğundur yani premium likit olarak adlandırılan bir çok likitten daha kaliteli tadım sunar.

Şuana kadar yaklaşık 1000 adet satım gerçekleştirdik ve 1 tane şikayet almadık.21 Çeşit aromaya sahip d-ange likitlerinde her damak tadına uygun likit bulunmakta bu nedenle müşterilerimiz likitleri dilediği gibi ve nokta atışı damak tadına göre seçim yapmakta.

Bizler buharkeyf.org’da satış yapmadan önce firmalardan numune alırız ve kendimiz test ederiz tadını,boğaz vurumunu, nikotin doyumluluğu vs bir likitte ne olması gerekiyorsa hepsini test eder sitemizde öyle satışa koyarız.Buharkeyf SADECE para kazanmak için satış yapmaz. Biz bir kere satmak için satmıyoruz ürünlerimizi, biz müşterilerimiz hep bizden alsın istiyoruz o nedenle bir çok alıcımızında bildiği gibi hertürlü desteği whatsapp’dan veya telefondan sağlıyoruz.

Şahsım olarak söyleyebilirimki içmediğim hiç bir ürünü sitede satmadım, satmam! Piyasada bir çok elektronik sigara likit firması şuanda önümüzü kesmeye, bizleri canlı destekten bağlanıp tehdit etmeye çalışıyor sebebi ise piyasaya uygun fiyattan ürün sokmamız ve kalitesinin onların sattıklarından daha iyi olması PEKİ NEDEN? Çünkü tekerlerine çomak soktuk.Markasını bile bilmediğimiz nbaselerle 30ml’sini 35 liraya satanların tabiki zoruna gidicektir.Bize ne yaparlarsa yapsınlar uygun fiyata vermeye devam edeceğiz. İstedikleri yere şikayet edebilirler, istedikleri kadar sitemize saldırabilirler.

Şimdi gelelim Tadlara ve incelemelere

1: FüRST KAVUN KARPUZ 60ML PUAN 10/9 (126 Adet Satıldı 2 Haftada )

Muhteşem bir tadı var diyebilirim, buharkeyf admini olarak şahsım olarakda sürekli tüketmekte olduğum ve beğendiğim bir üründür.Kavun ve karpuzun uyumu muhteşem bir şekilde likite yansıtılmış, eğer sizlerde bu tarz tadları beğeniyorsanız kesinlikle denemeniz gerekiyor diye düşünüyorum.

2: ESPRESSO 60ML PUAN 10/8.5 (89 Adet Satıldı 2 Haftada )

Favorilerim arasında, expresso tadını tam anlamıyla yaşatan bir ürün.Bir çok müşterimizede canlı destek üzerinden tavsiye ettim ve beğendiler.Kahve tarzı tadları sevenleri denemesi gereken bir ürün.

3:MTL CAPTIAN BLACK 60ML PUAN 10/8.5 (73 Adet Satıldı 2 Haftada )

Eskiler bilir, captain black tütününü elbet tadmışsınızdır gerçi şimdide satılıyor freeshoplarda vs o tadı arayanlar için üretilmiş diyebilirim.O çikolatanın tütünle uyumunu resmen yaşatan bir likit denemeniz tavsiye edilir.NOT: Bu likitte baskın çikolatadır tütün tadı oldukça düşük seviyededir.

4:VİVİiDENT MENTHOL 60ML PUAN 10/8.0 (58 Adet Satıldı 2 Haftada )

Yaz aylarında tavsiye edebileceğim oldukça ferahlatıcı ve vividentin kopyası bir ürün.Bu tür ürünlere merakı olan deneyebilir.

5: MİLK ÇİKOLATA ÇİLEK 60ML PUAN 10/8.7 (93 Adet Satıldı 2 Haftada )

Oldukça tercih edilen bir likit, çikolata ile çilek tadını veriyor ama çikolata biraz daha baskın gibi.Çiftli tadları sevenler için denenebilir derecede güzel diyebilirim.

6: MARLBORa 60ML PUAN 10/8.3 (64 Adet Satıldı 2 Haftada )

Marlboro sigarasını andırıyor, içeriğinde red tütün ve karamel kullanılmıs oldukça uyumlu bir likit.Gün boyu içim için uygun MTL Severler deneyebilir.

7: CAMEL MTL 60ML PUAN 10/8.5 (52 Adet Satıldı 2 Haftada )

Camel sigarasıyla pek alakasını göremedim ama baskın muz tadı oldukça yakışmış bu likite.Tütün ile muzun bukadar uyacağını düşünmezdim benim favorilerim arasında MTL severler kesinlikle denesin derim.

Şimdilik bukadar, yavaş yavaş hepsini burada açıklayacağım eğer herhangi bir sorunuz varsa 0850 302 2025 telefondan bizlere ulaşabilir veya 532 219 1115 whatsapp hattımızdan dilediğiniz gibi yazabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Kaynak: https://buharkeyf.org/blog/d-ange-likitleri-inceleme-tadbuhar-ve-kalite/

  • May 27, 2018
  • Kategori: Likit
  • Yorumlar: 0

Yorumlar: 0

Yorum Yok

Yorum Yaz

Lütfen mail alanını düzgünce doldurunuz veya geçerli bir mail yazınız.*

Son Konular

DOLANDIRILMAYIN! UYARIDIR.

Türkiyede son günlerde elektronik sigara sektöründe dolandırıcılık olayları olmaktadır bu k... Devamını Oku

MAİL SORUNU ÇÖZÜLDÜ!

Sistemimizde yaşanan mail aksaklıkları hakkında detaylı bilgi vereceğiz...   &nb... Devamını Oku

İletişim Bilgileri

  • Adres: İstanbul / PENDİK
  • Telefon: 90 850 302 2025
  • E-Posta: [email protected]
  • Çalışma Saatleri: 11:00 - 21:00