Hoşgeldiniz

22.06.2019 ŞİKAYET VAR HAKKINDAKİ AÇIKMAMIZ.

Şikayetvar.com'a açılan 4 şikayetinde aynı kişi tarafından açıldığını hepimiz biliyoruz.Bu durum sizleri acaba diye düşündürmesin diye kanıtlarımızı koyalım.

https://www.sikayetvar.com/buharkeyfco/buharkeyfcom-urunu-kullanamiyorum-ve-muhatap-bulamiyorum mesela bu şikayetin sahibi tuğba isimli birisi.Paylaştığı fatura numarasına baktığımızda siparişin Gülden isimli kişi olduğunu görüyoruz (https://i.hizliresim.com/YdBNlD.png)

Diğer şikayetçilerden gülden isimli olan kişi bizimle sorun yaşayıp üründe sorun olmadığını teyit etmemize rağmen çirkeflik yaparak ürünü değiştirmek isteyen kişi.

https://buharkeyf.org/iptal-iade-kosullari kurallarımızı okumadan satın alan bu kişi, ürünü açmış 1 hafta kullanmış hatta 2 hafta sonrasında ürünü değiştir diyerek hem emri vaki yapıyor hemde çirkeflik yapmaktadır.

Ekstra olarak çirkefliğini ve tehditlerini savurarak şikayetvara birsürü şikayet açıcam diyerek bizleri yıldırmaya çalışmıştır.Bizlerde bu tür insanlara hiç bir şekilde tevazü göstermediğimiz için bu durumla karşılaştık.

Bu durum bizim hiç bir şekilde firma itibarımızı zedeleyemez, bu nedenle Şikayet vardaki şikayetlerin resimsiz, faturasız ve ürün resmi olmadan eklenen tüm şikayetlerin rakip siteler, bizi çekemeyenler tarafından yapıldığına emin olabilirsiniz.

Şikayetvar sitesine kurumsal olarak başvurduk, bu şikayetlerin hepsinin fake,spam ve sahte olduğunu delillerle ilettik.Cevap gelmemesi durumunda bizi şikayet eden şahıslardan hukuki olarak davacı olacağımızı bildiririz.

Saygılarımızla...


GÜNCELLENDİ (05.12.2018 TARİHİNDE)

Merhaba, Sevgili müşterilerimiz ve yeni kullanıcak olan saygıdeğer elektronik sigara kullanıcıları :) 

Her müşterimizin kafasında olan bir soru olan buharkeyf güvenilir mi ? sorusuna şimdi referanslarımız ve sattığımız ürünleri göstererek, bizlerden daha önce hiç alışveriş yapmayan müşterilerimize sunacağız.Umarız ki ikna olur ve bizlere olan şüpheniz ortadan kalkar.

Öncelikle şunu belirtmeliyimki bir site eğer güvensizse ve dolandırıcı ise bu elbet ortaya çıkmıştır ve şikayet edilmiştir.Buharkeyf olarak arattığınızda herhangi bir şikayete erişmediğinizi tabiki biliyoruz :) Örnek vereyim hemen.

Şimdi bir çok dolandırıcı var bu piyasada ve hepsini sizlerde az çok biliyorsunuz ki biz çok daha iyi biliyoruz o şerefsizleri.Bir siteden alışveriş yapacağınız zaman sikayetvar.com gibi halka açık platformlarda sitenin adını arattığınızda saten şikayet varsa önünüze gelicektir.

Türkiyenin en iyi likit satış sitesi olmamız ve binlerce ürün satmamıza rağmen hiç bir müşterimizi mağdur etmedik.Tabii ki kavga ettiklerimiz oldu, bize küfür edenler oldu ama hiç bir müşterimiz bu adam benim hakkımı yedi diyemez varsa eğer yorum olarak atsın sizde görün.

Biz işimizi severek yapıyoruz hiç şüpheniz olmasın.Bizden ürün alan herkes bilirki kötü bir ürünü yollamam ve tavsiye etmem, en iyisi sunarım ve öneride bulunurum.Her gün onlarca insan teşekkür mesajı atıyor whatsappdan o mesajların hepsini tabiki buraya koyamam ama instagram sayfamızda 1 haftalığına paylaştığımız referanslarımızı burada paylaşacağımki yeni ürün alıcak müşterilerimiz gözleriyle görsünler ve emin olsunlar.

Aşşağıda paylaşacağım resimlerin hepsi resmi instagram sayfamızdan alıntıdır.İnstagram hesabımıza girerek bu yorumları yazan müşterilerimiz ile irtibata geçebilir ve doğruluğunu sorgulayabilirsiniz.

  

    Resmi İnstagram Sayfamız : https://www.instagram.com/buharkeyf/  (İNSTAGRAM HESABIMIZ YÜCE DEVLETİMİZ TARAFINDAN KAPATILMIŞTIR :)


Yorumlar: 0

Yorum Yok

Yorum Yaz

Lütfen mail alanını düzgünce doldurunuz veya geçerli bir mail yazınız.*

Son Konular

DOLANDIRILMAYIN! UYARIDIR.

Türkiyede son günlerde elektronik sigara sektöründe dolandırıcılık olayları olmaktadır bu k... Devamını Oku

MAİL SORUNU ÇÖZÜLDÜ!

Sistemimizde yaşanan mail aksaklıkları hakkında detaylı bilgi vereceğiz...   &nb... Devamını Oku

İletişim Bilgileri

  • Adres: İstanbul / PENDİK
  • Telefon: 90 850 302 2025
  • E-Posta: [email protected]
  • Çalışma Saatleri: 11:00 - 21:00