Menu
Your Cart

Buharkeyf Blog RSS Feed

04 Sep DOLANDIRILMAYIN! UYARIDIR.
mraydinalper 0 312
Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, son günlerde çoğalarak artan dolandırılma olaylarına nispeten açıklama yapmak istedik.Artan elektronik sigara piyasasına tekrardan girmiş olan dolandırıcılara lütfen ..
27 May MAİL SORUNU ÇÖZÜLDÜ!
mraydinalper 0 224
Merhaba sevgili buharkeyf ziyaretçileri, sistemimizde 15 gündür mail sıkıntısı yaşanmaktaydı..Sizlerin mail gelmiyor, maili göremiyoruz gibi şikayetleriniz üzerinde bugün teknik ekibimiz tarafından so..
20 Mar İnstagram REFERANSLARIMIZ
mraydinalper 0 204
Sizlerde instagram sayfamıza aldığınız ürünleri paylaşarak bizlere referans olmak istiyorsanız lütfen aşşağıdaki linkten bizlere ulaştırınız :)https://www.instagram.com/buharkeyf/  ..
15 Mar Dolandırıcılığa önlem çalışmamız.
mraydinalper 0 155
Merhaba, sürekli olarak insanların dolandırılması bu sektörde olağan durum haline geldi.Sektörümüzü korumak ve kollamak diğer sitelerin görevi olduğu gibi bizimde görevimizki ancak bu şekilde sektörüm..
02 Feb Yeni Ürünler ve Bilgilendirme
mraydinalper 0 115
Merhaba, sevgili müşterilerimiz sizlere bayadır işler ve likitler hakkında bilgiler yazmıyorduk :)Bu makalemizde geleceğe ve bugüne kadar yaptığımız işlemlerden ve çalışmalarımızdan bahsedeceğiz.Öncel..
19 Sep Coil Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?
mraydinalper 0 1081
Elektronik sigara kullanıcıları için, ister hazır sarılmış coiller isterse de RBA kullanmış olsalar da, coil değişimi yapmak her zaman zordur. Ayrıca, bu işlem e-sigara keyfine zarar verdiği için kull..
18 Sep Elektronik Sigara Atomizer Tel Çeşitleri
mraydinalper 0 336
Geçmişte, RBA veya RDTA kullanmayanların, profesyoneller tarafından kullanılan bu coil çeşidini mutlaka denemeleri gerekmektedir. RBA; elektronik sigara veya elektronik nargile kullananlar tarafından ..
17 Sep Elektronik Sigara Likiti Yapım Aşamaları
mraydinalper 0 219
Elektronik sigaralar; normal sigara veya tütün ürünlerini kullanan insanların bu alışkanlıklarından vazgeçmeleri adına tasarlanmış, son yılların en kayda değer buluşlardan birisidir. Elektronik sigara..
16 Sep 18650 Pillerin Orjinal Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?
mraydinalper 0 131
Elektronik sigara kullanmaya başlayan herkesin aklında, elektronik sigarasının batarya problemini nasıl halledeceği sorusu yer almaktadır. Bunun nedeni, alınacak 18650 bataryanın orjinal olup olmadığı..
15 Sep Elektronik Sigara Likitlerinde One Hit Wonder Tercihi
mraydinalper 0 98
Elektronik sigaraların günümüzde birçok farklı tipte likiti bulunmaktadır. Bu likitler gliserin bazlı üretilmekte olup, nikotinli, nikotinsiz ve aroma seçenekleri ile sunulmaktadır. Dünya genelinde ol..
13 Sep Doktorların Elektronik Sigara Tavsiyesi
mraydinalper 0 230
Sigara, içinde bulundurduğu 4 bini aşkın zehirli madde ile insanlarda birçok sağlık sorununa ve hatta ölüme dahi neden olabilmektedir. Sigara kullanımı nedeniyle akciğerler başta olmak üzere, kalp, be..
13 Sep Elektronik Sigaraya Nasıl Likit Doldurulur?
mraydinalper 0 107
Elektronik sigaranın düzgün bir şekilde çalışması için likit dolumunun doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Likit dolumuyla birlikte, kullanılan likidin kalitesi de oldukça önemlidir. Elektronik..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 46 (4 Sayfa)