Menu
Your Cart

Capella

Capella Aroma

Capella elektronik sigara likit aromaları, Amerika Birleşik Devletleri menşeili Capella firmasının birbirinden kaliteli ve lezzetli e-likit aromaları üreten markasıdır. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun talep gören elektronik sigara likidi aroması markalarından biri olan Capella aroma, özellikle elektronik sigara konusunda deneyim sahibi e-sigara tutkunlarının bir numaralı tercihi olması bakımından öne çıkmaktadır. Kendi e-sigara likidini üretmek isteyen böylelikle daha sağlıklı bir şekilde elektronik sigara keyfini bir üst seviyeye taşımayı amaçlayan e-sigara kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen markaların başında gelen Capella, yağ, kalori, karbonhidrat, tatlandırıcı ve gluten içermeyen benzersiz ürünleri ile en sevilen likit aroma markaları arasında gösterilmektedir.

İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın da geniş ürün yelpazesi içinde yerli elektronik sigara tutkunları tarafından yoğun talep gören markalarından biri olarak öne çıkan Capella aroma çeşitleri ile de en çok tercih edilen marka olma unvanını korumaktadır. Capella ürünleri 10 ml profesyonel dolum olarak firmamızdan müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Capella Aroma Çeşitleri Nelerdir?

Dünyanın en çok kullanılan ve tercih edilen e-sigara likit aromalarından biri olan Capella aromanın tavsiye edilen kullanım miktarı genel olarak %4 ile %9 arasında değişiklik göstermektedir.  Capella aromalarının yerli elektronik sigara tutkunları tarafından en çok sevilen ve en çok satın alınan çeşitleri genel olarak şunlardan oluşmaktadır:

·         Capella aroma Bubble gum

·         Capella aroma Butter cream

·         Capella aroma Cherry Cola RF

·         Capella aroma Chocolate Glazed Doughnut

·         Capella aroma Coconut

·         Capella aroma Double apple

·         Capella aroma Double watermelon

·         Capella aroma French Vanilla

·         Capella aroma Glazed Doughnut

·         Capella aroma Hot Cocoa

·         Capella aroma Harvest Berry

·         Capella aroma Juicy orange

Capella Aroma Fiyatları

Türkiye'nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir kargo teslimatı hizmeti sunan firmamızda Capella aromanın en beğenilen çeşitleri 10 ml, 20 ml ve 30 ml özel şişeler ile müşterilerle buluşturulmaktadır. Başka bir yerde bulamayacağınız en uygun Capella aroma fiyatları ve kampanyalarından yararlanmak için web sitemizi sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.