Menu
Your Cart

Flavour Art

Flavour Art Aroma

Flavour art elektronik sigara aromaları, İtalya menşeili olarak üretilmektedir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özellikle deneyimli elektronik sigara tutkunları tarafından en çok tercih edilen e-sigara likit aromaları arasında yer alan Flavour Art Aroma, satışa sunduğu tüm ürünlerde sağlık açısından zararlı olabilecek bileşenleri ayrı tutmaya özen göstermektedir. Türkiye'nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir kargo teslimatı ile satışa sunulan Flavour Art Aroma ürünleri %100 orijinal olarak firmamız aracılığıyla kendi likidini yapmak isteyen e-sigara tutkunlarının beğenisine sunulmaktadır.

İtalyan kalitesiyle üretilen Flavour Art aromalar, 10 ml, 20 ml ve 30 ml özel şişelerde müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Tüm aroma çeşitlerimizde olduğu gibi hijyen kriterlerine büyük özen göstererek yapılan dolumlarla müşteri memnuniyeti yaratacak bir ambalajlama ile teslimatı gerçekleştirilen Flavour Art aromalar, eşsiz lezzetleri ve dikkat çekici buhar performansları ile özellikle son yıllarda en çok tercih edilen elektronik sigara likit aromaları arasında yer almayı başarmıştır.

Flavour Art Aroma Çeşitleri Nelerdir?

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok tercih edilen elektronik sigara likit aroması üreticisi markalarından biri olan Flavour Art aroma çeşitleri, her seviyeden elektronik sigara tutkunu tarafından yoğun ilgi görmektedir. Firmamızdan en uygun fiyatlarla satışa sunulan bazı çeşitler şunlardan oluşmaktadır:

·         Flavour Art artic menthol aroma

·         Flavour Art forest mix aroma

·         Flavour Art fuji aroma

·         Flavour Art maxx blend aroma

·         Flavour Art metaphor (artist's touch) aroma

·         Flavour Art joy aroma

·         Flavour Art nut mix aroma

·         Flavour Art morning sun aroma

·         Flavour Art banana aroma

·         Flavour Art meringue aroma

·         Flavour Art torrone aroma

Flavour Art Aroma Fiyatları

Tüm elektronik sigara cihazlarında ve ekipmanlarında oluğu gibi en kaliteli likit aromalarında da müşteri memnuniyeti sağlayan cazip fiyat seçenekleri sunan firmamızda Flavour Art aroma fiyatları ve kampanyalarından yararlanarak sahip olabilirsiniz. Stoklarımızda bulunan Flavour Art aroma çeşitleri ve güncel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgilere sahip olmak için firmamızın web sitesini sık sık ziyaret edebilirsiniz. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.