Menu
Your Cart

Solub

Solub Aroma

Solub elektronik sigara likit aroması, 1980 yılında Fransa'nın Vence bölgesinde kurulmuştur. Özellikle içeriğindeki doğal  özler kısmına yoğunlaşan Solub aroma, elektronik sigara dünyasında deneyimli ya da deneyimsiz denilebilecek tüm e-sigara tutkunlarının beğenisini kazanmış bir marka olarak öne çıkmaktadır. Fransa menşeili olarak ülkemizde de elektronik sigara likidi yapımında en çok tercih edilen aroma markaları arasında yer almayı başaran Solub Aroma'nın üretim ve dağıtımı Grasse ile Cannes arasındaki Mougins'tir.

Bugüne kadar ürettiği ve her seviyeden elektronik sigara tutkunlarının beğenisine sunduğu tüm aroma çeşitlerinde, diaseetil, paraben ya da ambroks bulunmadığına dair garantili hizmet veren Solub aroma bu sebeple sağlık açısından da diğer markalarda tereddütler yaşayan e-sigara tutkunlarını kendi çatısı altında toplamayı başarmaktadır. Özellikle elektronik sigara likitlerini kendileri üretmek isteyen bu amaçla ekonomik seçeneklere yönelen e-sigara tutkunlarının en çok tercih ettiği likit markaları arasında yer alan Solub aroma birbirinden çeşitli ve lezzetli aromalarıyla sektörün en çok tercih edilen e-likit aroma üreticisi şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Solub Aroma Tatları Nelerdir?

İnternet üzerinde pek çok e-sigara tutkununun Solub aroma yorumları şeklinde araştırmalar yaparak Fransız menşeili bu kaliteli aroma üreticisi hakkında detaylı bilgilere ulaşmak istediği görülmektedir. Elektronik sigara likidinin optimum düzeyde buhar performansına katkı vermesi ve damakta nahoş tatlar bırakmaması için en ideal aromaları üretip tüm elektronik sigara kullanıcılarının beğenisine sunan Solub aroma şirketi, piyasada gösterdiği çeşitlilikle de adından söz ettirmeyi başarmaktadır. En çok tercih edilen Solub aromalarından bazıları şunlardır:

·         Karamelize muz, kurabiye, bal

·         Misket limonu, vanilya ve krema

·         Frambuaz

·         Sade kek

·         Zencefilli kek

Solub Aroma Fiyatları

İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren web sitemizin, kaliteli likit aromaları kategorisi altında müşterilerimizin beğenisne sunulan Solub aroma hem uygun fiyatları hem de kalitesiyle firmamızın en çok satılan ürünleri arasında yer almaktadır. Türkiye'nin dört bir yanına ücretsiz kargo desteği ile hızlı ve güvenilir teslimat fırsatının yanı sıra en uygun Solub aroma fiyatlarından da yararlanarak bu kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.