Menu
Your Cart

Twisted

Twisted Aroma

Twisted elektronik sigara aromaları, özellikle 15 ml boyutunda özel mühürlü fliptop kapaklı şişeleri ile firmamızın en çok tercih edilen elektronik sigara likidi aromaları arasında yer almaktadır. Almanya üretimi olan Twisted aroma ve diğer ürünleri %100 orijinal olarak satışa sunulmaktadır. Hazırlama sürecide hijyen kontrolü en yüksek seviyede tutularak üretilen Twisted aromalar özellikle elektronik sigara konusunda yeterli deneyim seviyesine ulaşmış, evinde kendi imkanları ile kendi ağız tadına göre e-sigara likidi üretmek isteyen kişilerin ilk tercihleri arasına girmiştir.

Firmamızın hizmetlerinden yararlanarak tüm dünyada elektronik sigara tutkunları tarafından  en çok tercih edilen Twisted aroma çeşitleri ve ürünlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde özellikle son yıllarda yoğun talep gören elektronik sigara aroması markalarından biri olan Twisted aromalar, 10 ml, 20 ml ve 30 ml özel üretim şişelerde muhafaza edilerek gönderilmektedir. Türkiye'nin dört bir yanına kargo hizmeti ile güvenilir ve hızlı gönderim imkanı sunan firmamızda hijyen koşullarına da her zaman olduğu gibi büyük önem verilmektedir.

Twisted Aroma Çeşitleri Nelerdir?

İnternet üzerinde Twisted Aroma Türkiye satışları hakkında araştırma yapan kişilerin rahatlıkla firmamızın hizmetlerinden yararlanabileceğini bildirmek isteriz. Tüm elektronik sigara cihazları ve ekipmanlarının yanı sıra dünyanın en kaliteli likitlerine de ulaşabileceğiniz firmamızın web sitesinde ayrıca kendi damak zevkinize uygun likit aromalarından da uygun fiyatlı olarak yararlanıp dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Twisted Aroma çeşitleri arasında ülkemizde en çok tercih edilen ve yüksek buhar performansı sunan çeşidi Caliptor Cow aromasının yanı sıra şunlar da her seviyeden elektronik sigara kullanıcısı tarafından yoğun talep görmektedir:

·         Unicorn V2

·         Boss Reverse

·         Rocket Woman

·         Creamy Strawberry

·         Strawberry and Vanilla Waffle

·         Haselnuss Jogurt

·         My Woman

·         Fathers Milk V2

·         Bottermelk Fresh

·         Green Hornet

Twisted Aroma Fiyatları

Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdüren firmamızda en uygun Twisted aroma fiyatları hizmetimizden yararlanarak kendi ağız tadınıza en uygun elektronik sigara likit aromasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firmamızın stok durumunu incelemek ve güncel ürünlerden anında haberdar olmak için sitemizi sık sık ziyaret edebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.