Menu
Your Cart

Pod Mod

POD MOD ELEKTRONİK SİGARA

POD MOD


Pod Mod elektronik sigara satın almanın tek ve en uygun olan buharkeyf'de her türlü marka ve modelde pod elektronik sigara satın alabilir aynı gün kargo ile ve kapıda ödeme imkanları ile sipariş verebilirsiniz.

Uzman bir yardım almadan sigarayı bırakmak için kendi başınıza girişimlerinizin hepsinde olumsuz bir sonuç aldıysanız bu sizin iradesiz olduğunuzu değil sigaranın bırakılması zor bir alışkanlık olduğundan kaynaklanmaktadır. Sigara kişinin vücudun da olumsuz etkilere yol açtığı kadar psikolojik olarak da zayıf düşmesine neden olmaktadır. Öncelikli olarak sağlıklı bir yaşam için kendiniz de bir istek duymanız gerekmektedir ve bunu yapmak için de iradenizi ve düşüncelerinizi bu illetten kurtulmak adına kendinizi ikna etmeniz gerekmektedir. Daha sonrasın da sitemiz de bulunan ve etkisi kanıtlanmış olan Pod Mod ile sizler de sağlıklı bir yaşam için ilk adımı atmış olacaksınız. Ürün sigaraya benzerdir ve sizlere sigara dumanı yerine su buharı çekmenizi sağlar ve sigaranın ilk olarak fiziksel alışkanlığını yenmenizi sağlar. Daha sonrasın da ihtiyacınızın olamadığını ve bunun sadece bir alışkanlık olduğunu fark etmenizi sağlayacaktır. İstek duyamayan sizler daha sonrasın da bırakma istediğiniz de kuvvetlenmesi ile nikotin ihtiyacınızın artık sadece sigaradan değil diğer besinlerden de karşılanabildiğini özellikle patlıcanın lezzetinin ne kadar güzel olduğunu ve nikotine sahip olması ile sigaradan değil de bu besinden de aynı değeri alabildiğinizi fark edeceksiniz. Daha sonrasında Pod Mod ile daha az istek duyduğunuz için sigaradan uzaklaşacak ve daha az daha az derken bir süre sonra onu hiç istemeden ağzınıza bile almayacaksınız. Sağlıklı bir yaşam için adımları uygun olarak takip ederek üründen tam bir fayda sağlamanız söz konusu olacaktır.
                 Sağlıklı bir yaşam için öncelikli olarak sigaradan kurtulmak ilk hedefiniz olmalıdır ve bunu için de sizler kendiniz de bir istek duymalı ve sigarayı bırakmaya kararlı olduğunuzu kendinize ikna ettirmelisiniz. Sigara içiniz de zararlı bir oluşum ile kalmaz sizlerin psikolojisini de etkisi altına alabilmektedir. Bunun sebebi sizlere verdiği rahatlama hissinden sonra içinize aldığınız nikotin vücudunuz da istek duyduğunuz tüm besinleri ve diğer tüketimlerinizi etkilemektedir. Daha çok hızlı tüketim olan besinlere yönelmenizi ve daha az sağlıklı besin tüketmenizi sağlayacaktır. Bunun kısaca şöyle anlamanı mümkündür. Sigara tüketenler sağlıklı bir besin tükettiklerin de nikotin seviyesi otomatik olarak düşer ve güçlü olan bu değer sizlerin beynine uyarı göndererek sigara içmenizi sağlamaktadır. Oysa bu isteğe karşı koyarak sizler sağlıklı bir yaşama başlayabilirsiniz ama bunu yapmak sanıldığı kadar kolay olmamaktadır çünkü vücudunuz da bulunan nikotin sizleri etkisi altına almıştır. Kurtulmak için istek duysanız bile ihtiyacınız olan nikotin ağır basar ve bunun üstesinden gelmenizi engellemektedir. Bunu aşmanın yolu nikotin ihtiyacınızın olmadığını vücudunuza inandıranızdır ve bunu yapmak için de ihtiyacınız olan ürün sitemiz de sizlere sunulmaktadır. Pod Mod adı verilen ürün sizlerin sigara gibi kullanacağını ama için de zararlı bulunmayan bir cihazdır ve sizlerin vücudunu kandırması ile kendiniz de daha fazla güç bulmanızı sağlayacaktır. Daha sağlıklı bir tüketim ile daha fazla istek sayesin de sigara kullanımı azaltacak ve Pod Mod sayesin de daha az tüketimini yaparak bir süre sonra bu illetten tamamı ile kurtulabileceksiniz. 

POD MOD SİSTEMLER NEREDEN ALINIR?: Pod mod sistemler türkiyede en çok rövanşda olan kitler olarak bir çok vape satıcısında bulunmaktadır.Güvenilirlilik ve garanti konusunda şüphe duyan bir çok müşteri elden almak istesede,en uygun fiyat ve garanti sunan bir firma olan Buharkeyf'i herzaman daha çok tercih etmektedirler.Küçüklüğü ve kullanışlılığı ile tercih edilen pod mod elektronik sigaralar son zamanlarda bir çok e sigara kullanıcısının gözdesi olmuştur.

Geek Vape Bident PodHızlı Linkler:  Geek Vape Bident Yedek KartuşGeek Vape BIDENT Pod Sistemi, büyük bir batarya kapasitesi ile karşınızda.950 mAh batarya kapasitesi gün boyu kullanım için üretilmiş olan bident pod hafif ve naif tasarımı ile oldukça dikkatleri üzerine çeken bir cihazdır. D..
225,00TL
Puff Bar PodPuff bar artık türkiyede.Amerika ve avrupada en çok tercih edilen kullan at mantığı ile çalışan eşsiz bir üründür.280 Mah bataryası mevcuttur ve 1.3 ml 50MG salt likit bulunmaktadır.Ürünün likiti değişmez, şarj olmaz.Ürünü 300 PUFF kadar kullandıktan sonra çöpe atıyorsunuz.Muhteşem aroma..
95,00TL 110,00TL
Smok Nord 2Eşsiz bir ürün olan nord pod'unun bir üst versiyonu olan Nord 2 hem tasarımsal hemde teknolojik olarak oldukça yenilenmiş bir şekilde karşınızda.Eski nord poda nazaran nord 2'de en çok dikkat çeken detay ekranın eklenmesi.0.69 inç oled ekranı ile artık watt ve güç ayarlamalarını kolayca g..
355,00TL
Veiik Airo PROVEIIK Airo Pro Pod yeni üretilmiş eşsiz bir pod sistemidir.1200 mah Dahili bataryası ile oldukça uzun süreli kullanıma uygun üretilmiştir.Veiik aironun kendisine has tasarımı ile donaltılmış olan airo pro deri dış tasarımı oldukça şık ve kibar görünmektedir.2 tip coil kullanılabilen bu..
320,00TL
Aspire Gusto MiniAspire Gusto mini cihazı alışılagelmiş tüm cihazlardan farklıdır.İçeriğinde kartuşu ve likiti ile birlikte gelir.Likitini HALO markasına yaptıran Aspire bu cihazda 900mah dahili batarya kullanmıştır.Kartuş tank kapasitesi 2ML'dir.Ürünü aldıktan sonra likit alma derdiniz yoktur.İçind..
149,99TL
ATVS Seleneİnce kalem tarzı bir pod kiti olan ATVS Selene Pod Sistem Kiti, 1 ml kapasite ve seramik bobin ile birlikte gelir. ATVS Selene Pod Kit, dahili 300mah pil ile çalışır ve 400 çevrimi destekleyebilir. Led ışık sayesinde sarjının ne kadar olduğunu görebilirsiniz. USB kablosu ile şarj edilebil..
179,00TL
   Justfog C601 Pod ModHızlı Linkler:Justfog C601 Yedek KartuşBu üründe salt likit kullanılmaktadır.Satın almak için buraya tıklayınız.Kullanması kolay ve pratik bir pod e-sigara modeli arıyorsanız işte fırsat; Justfog C601 pod e-sigara modeli sayesinde gün boyunca tütün sigara..
189,99TL
JUSTFOG MİNİFİT PODHızlı Linkler:Justfog Minifit Yedek KartuşBu üründe salt likit kullanılmaktadır.Satın almak için buraya tıklayınız.Pod mod e-sigara cihazları sigara bağımlılığına son vermek için idealdir. Bunun nedeni bu cihazların standart elektronik sigara modellerine göre pek çok f..
175,00TL
OBS Cube PodOBS markasının ilk ve tek eşsiz pod cihazı olan cube pod karşınızda.Türkiyede sadece buharkeyf'de satışa sunulan cube kibar ve naif tasarımı ile hiç yer kaplamıyor!Dahili 850Mah bataryası ile gün boyu oldukça rahat kullandırmakta olan cube, 13w güç çıkışı ile gayet yeterli bir cihazdır.B..
249,99TL
Smok İnfinix 2Hızlı Linkler:      Smok Infinix 2 Yedek KartuşSmok firmasının infinix modelinin 2'inci versiyonu olan infinix 2 karşınızda.450mAh dahili bataryası ile gün boyu içime uyumlu olan bu ürün, şık ve eşsiz tasarımı ile oldukça beğenilen bir serinin devamıdır.Pod cihazı o..
245,00TL
Smok Mico PodBuharkeyf olarak mico pod ürünününde inanılmaz indirim uyguluyoruz.Kampanyaya özel 100 Adet STOK bulunmaktadır.Hızlı Linkler:       Smok Mico Yedek KartuşBu üründe salt likit kullanılmaktadır.Satın almak için buraya tıklayınız.Çoğu pod elektronik..
219,99TL
SMOK NordHızlı Linkler:Smok Nord Yedek Kartuş-CoilBu üründe salt likit kullanılmaktadır.Satın almak için buraya tıklayınız.E-sigara dünyasının en güvenilir ve popüler markalarından bir tanesi olan SMOk tarafından üretilmiş olan SMOK Nord Pod 15W Kit, en kullanışlı ve ideal pod elektronik..
269,99TL
Smok Novo XSmok Novo X cihazı novo serisinin en son ürünü olarak karşınızda.1-25W gücüne kadar çalışabilen bu ürün başlangıç seviyesi ve orta seviye için oldukça uygun bir üründür.Sadece MTL Coil ile kullanılabilen bu ürün sigara içimi bir üründür.800Mah dahili bataryası ile oldukça yeterli bir ürün..
335,00TL
Smok OFRF NexMeshSmok firmasının OFRF ortaklığı ile ürettiği NEXMESH karşınızda!.Dahili 1200 mah bataryası gün boyu içim için oldukça uygundur.Çift coil kartuş sistemi ile hem MTL hem DL içim yapabilmektesiniz.5-30W Arasında güç çıkışı yapabilen NEXMESH pod elektronik sigarası, 0.69 oled ekranı saye..
335,00TL
Smok RPM LiteSmok RPM Serisinin ürünü olan RPM LİTE tüm rpmler gibi RPM Serisi coil kullanır ve 40W güce kadar çalışır.İnce boyutu ve kibar tasarımı ile oldukça taşınabilir bir ürün olmakta olan rpm lite, 1250 mah bataryası sayesinde gün boyu oldukça rahat kullanılabilir.3.2 ml tank kapasitesine sah..
329,99TL
Smok Rpm40 PODHızlı Linkler:  Smok Rpm40 Yedek Coil 5'li  Smok Rpm40 RBA CoilBu üründe salt likit kullanılmaktadır.Satın almak için buraya tıklayınız.SMOK RPM 40 pod mod e-sigara modelinde coil değişimi yapılabilir. Bu da diğer pod mod e-sigara modellerinde olduğu gibi pod..
355,00TL
Smok RPM80 PodSmok RPM80 Pod, RPM80 PRO gibi pil ile değil dahili 3000mah bataryası ile çalışır.Tam bir performans canavarı olan RPM80 Pod kiti pil masrafından kurtarır.5ML tank kapasitesi ile gün boyu kullanıma oldukça uygundur.Son teknoloji yonga seti ve 0.96 oled ekranı sayesinde watt ayarlamalar..
365,00TL
Uwell Caliburn KokoUWELL Caliburn KOKO, eşsiz bir ürün karşınızda.520mah dahili bataryası ve 2ml doldurulabilir tank sunan koko yüksek kaliteli alüminyumdan üretilmiştir.Darbelere ve kire karşı dayanıklı yapısı ve ufaklığı sayesinde oldukça beğenilen ve tercih edilen bir üründür.Kullandığı koko kart..
289,99TL
Uwell Caliburn PodHızlı Linkler:Uwell Caliburn Yedek KartuşEğer Caliburn kartuş stokta yok ise Uwell Caliburn KOKO kartuş alabilirsiniz uyumludur.Eşsiz bir tasarıma ve yeni sistemler ile donaltılmış olan Uwell Caliburn cihazı çift mekanızması ve 520mAh bataryası ile oldukça kullanışlıdır.Uzun ve haf..
295,00TL
Uwell CrownHızlı Linkler:Uwell Crown Yedek KartuşUwell marka kullananlar bilir, elektronik sigara markalarının arasında iphone gibi kaliteli ve değerli bir markadır.Ürünleride bir okadar kaliteli olur.Sizler için eşsiz bir pod sistem olan uwell crown ürününü getirdik.Ürünün özellikleri 3ml tank kapa..
319,99TL
Vaporesso OSMALLVaporesso firmasının en son çıkartmış olduğu model olan osmall pod cihazı 11w gücüne kadar çıkabilen 350mah dahili pil bulunan ufak ve eşsiz tasarımı olan bir pod cihazdır.Bu ürün 2ml doldurulabilir pod kartuşa sahiptir.Ufak ve kibar tasarımı ile oldukça beğenilen ve her yere sığabil..
209,99TL
Vaporesso Renova ZeroHızlı Linkler:Vaporesso Renova Zero Yedek KartuşBu üründe salt likit kullanılmaktadır.Satın almak için buraya tıklayınız.SMOKTech firmasından sonra e-sigara kullanıcılarının en sevdiği ve güvendiği markalardan bir tanesi olan Vaporesso, Vaporesso Renoba Zero Pod Mod ..
259,99TL
Vaporesso TARGET PM30Vaporesso firmasının target serisi ile devam! Target PM30, 30W güce kadar çalışabilen ve tüm target cihazlardaki gibi GTX Coil kullanan eşsiz ve kibar bir pod elektronik sigaradır.3.5ML Kartuş kapasitesi bulunur ve dahili 1200 mah bataryası bulunmaktadır.Başlangıç ve orta seviye..
295,00TL
Vaporesso XROS800mAh entegre pil, örgü bobinli ısıtma yapısı ve ayarlanabilir hava akışı kontrol sistemine sahip Vaporesso XROS 16W Pod Sistemini keşfedin. Dayanıklı çinko alaşımından inşa edilen XROS Pod Sistemi, 2 mL likit kapasitesi ile lezzetli buharlar sunar. 0.8ohm veya 1.2ohm coilleri  s..
285,00TL
Vaporesso XTRAVaporesso firmasının en son çıkartmış olduğu pod türkiyede sadece buharkeyf'de.900mah dahili bataryası ve 2ml tank kapasitesi ile oldukça yeterli bir cihaz olan XTRA, Naif ve eşsiz tasarımı ile oldukça beğenilmektedir.Kendine öz coil sistemi ile aroma ve buhar performansı oldukça yeter..
279,99TL
VEIIK Airo PodHızlı Linkler:Veiik Airo Yedek KartuşBu üründe salt likit kullanılmaktadır.Satın almak için buraya tıklayınız.Günümüzde çoğu pod e-sigara cihazında coil (bobin) değişimi yapılabilir. Ancak Vaiik Airo Pod, bir adım daha öteye geçiyor ve pod kartuşu içindeki 1.2 ohm dirençli ..
279,99TL
Veiik Cracker PodVeiik firmasının en son çıkarttığı ve çok beğenilen bir pod cihazdır.Küp şeklinde üretilen ve oldukça beğenilen eşsiz renkleri ile cracker ilk defa türkiyede buharkeyf'de satılmaktadır.500mAh batarya kapasitesi ve 2.0ml tank kapasitesi ile gün boyu yormadan kullanım özelliği sunar.Ç..
255,00TL
Voopoo Vinci 5 Coil EditionVoopoo Vinci ürününün en son üretilen sürümü olan ve limited edition olarak bilinen bu üründe kutunun içerisinden 5 adet pnp vinci coili çıkmaktadır.40W güce kadar çıkabilen vinci, başlangıç ve orta seviye kullanıcılar için oldukça uygun ve kullanışlı bir üründür.İçeriğind..
379,99TL
   Aspire AVP PodHızlı Linkler:.Aspire AVP Yedek KartuşBu üründe salt likit kullanılmaktadır.Satın almak için buraya tıklayınız.Sahip olduğu boyutlarla son derece küçük bir pod kit olmasına karşın Aspire AVP AIO Pod Kit, oldukça kullanışlı bir pod mod elektronik sigara modelid..
239,00TL
Aspire ZQ Vi PodHızlı Linkler:Aspire ZQ Vi Yedek KartuşBu üründe salt likit kullanılmaktadır.Satın almak için buraya tıklayınız.Aspire ZQ Vi Pod Sistem Kiti, CSA teknolojisini kullanan (hücresel spiral hava akımı), hava akışını 1.4 ohm'luk organik pamuk bobine çarpmak için bir parça petek ağının içi..
235,00TL
GeekVape Aegis PODGeekvape markasının aegis serisinin ilk ürünü olan aegis pod 18W kadar güce çıkabilen kibar ve eşsiz tasarıma sahip bir üründür.Küçüklüğü ve performansı sayesinde kullanıcıların gözdesi haline gelmiş olan aegis pod 3.5ml tank kapasitesine ve dahili 800mah bataryaya sahiptir.Geek Va..
285,00TL
Orchid PodOrchid ürünü 950 mah dahili bataryası ile bir çok rakibine fark atarak en çok tercih edilen pod cihaz olmaktadır.30W güç çıkışı oldukça yeterli olması dolayısı ile ve pil boyutunun büyük olması gün boyu içime oldukça elverişlidir.Ürünü ekranı sayesinde değişebilir wolt ateşlemiside yapabil..
209,99TL
Smok NFIXSmok nfix süper hafifliği ve tasarımı ile oldukça beğenilen yeni bir pod elektronik sigaradır.700mah dahili bataryaya ve 3ml tank kapasitesine sahip bu ürün, 1W-25W arasında çalışabilen bir cihazdır.Eşsiz coil yapısı ile oldukça güzel aroma ve buhar performansı sağlar.0,69 "OLED Ekranı saye..
290,00TL
Smok Pozz XSmok markasının en son çıkartmış olduğu pod olan pozz x karşınızda.Resin tasarımı ile oldukça canlı renklere sahip olan Smok Pozz X cihazı 40w gücüne kadar çıkabilmekte.Ufak ve eşsiz tasarımı sayesinde oldukça şık duran pozz x 1400 mah dahili bataryaya sahiptir.Büyük bir tankada sahip ola..
339,99TL
Hotcig Kubi Refillable PodHızlı Linkler:Hotcig Kubi Refillable Pod Yedek KartuşBu üründe salt likit kullanılmaktadır.Satın almak için buraya tıklayınız.Sahip olduğu kalem benzeri tasarımıyla öne çıkan Hotcig Kubi Refillable Pod paslanmaz çelik ve de PTCG olarak da bilinen yüksek sıcaklı..
189,99TL
Justfog P16AJUSTFOG P16A Başlangıç ​​Kiti, dahili 900mAh J-Easy 3 pil ve 1.9ml P16A clearomizer içeren Q16 Kit'in revize edilmiş bir versiyonudur. Kolay alt hava akış kontrolü, alt dolum tasarımı, 3 voltaj fonksiyon seviyesini ve kolay tek tuşla çalıştırma özelliği ile P16A kiti güvenli ve rahat bir..
299,99TL
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 95 (3 Sayfa)