Sırala:
Göster:

Tükendi

Tükendi

Tükendi

Tükendi

Tükendi

Tükendi

Tükendi

Tükendi

Tükendi

Tükendi

Göster:
Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 27 (1 Sayfa)

Pod Yedek Kartuş ve Coil

Pod sistem elektronik sigara, günümüzde teknolojik gelişmelere bağlı olarak e-sigara dünyasında gelinen son noktayı temsil etmektedir. Özellikle günlük kullanım için elektronik sigara kullanıcılarının talep ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilen pod mod elektronik sigara modelleri, günden güne e-sigara sektöründe söz sahibi olmayı artırarak sektörün en çok tercih edilen cihazları haline gelmiştir.

Küçük olmaları sebebiyle e-sigara tutkunlarına ultra taşınabilir olma avantajı sunan pod sistem elektronik sigaralar, aynı zamanda kolaylıkla değiştirilebilir yedek kartuşları ile elektronik sigara dünyasında daha önce görülmemiş derecede basitlik ve kullanım kolaylığı sunmaya devam etmektedir. Bu sebeple son yıllarda kendine geniş bir kullanıcı kitlesi bulan pod sistem elektronik sigaralar, aynı zamanda dünyanın en büyük elektronik sigara cihazları üreticisi markaların da satışa sunduğu cihazların büyük bir çoğunluğunu kaplar hale gelmiştir. Bu sebeple hem sağlam elektronik sigara otoritelerinin görüşleri hem de kullanıcı deneyimleri sonrası elde edilen memnuniyet geribildirimleri göz önünde bulundurulduğunda pod sistem e-sigara cihazlarının, elektronik sigara sektöründe geleceğin cihazları olarak önümüzdeki yıllarda sektörü domine edecekleri öngörülmektedir.

Pod Sistem Elektronik Sigara Özellikleri Nelerdir?

Son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok tercih edilen pod sistem elektronik sigara cihazlarının özelliklerinin en başında küçük boyutlarda olması sebebiyle günlük kullanımda pek çok avantajı da kendinde barındırması örnek gösterilebilir. Pod sistem elektronik sigara özellikleri genel olarak şunlardan oluşmaktadır:

·         Maksimum 25 - 30 watt aralığında buhar meydana getirme,

·         Tütün sigarasının etkisi kadar yüksek nikotin içerme,

·         Salt likit kullanımına elverişli olma,

·         Küçük boyutta olması sebebiyle kadın kullanıcılara da hitap etme,

·         Taşıma ve elde tutuş kolaylığı,

·         Likit akıtma, sızdırma ve benzeri en çok görülen problemlerin olmaması,

·         Sabit bataryaya sahip olması sebebiyle hafif olması,

·         Likit değişiminde pratiklik,

·         Yoğun buhar performansı ve tatmin edici aroma sunması

Pod Sistem Kartuşları

Pod sistem elektronik sigaraların olmazsa olmaz parçalarından biri de pod sistem kartuşları ve yedek cihazlardır. Bu kartuşlar üçlü ya da tekli olacak şekilde özel ambalajlarda satışa sunulmaktadır. Her pod sistem elektronik sigara markasının kendi cihazına özel olarak üretilen söz konusu kartuşlar ile günün her saatinde farklı aromaları deneyimlemek ve e-sigara likidi bittiğinde pratik bir şekilde yedeğe geçmek mümkün olmaktadır. Web sitemiz aracılığıyla satışa sunulan en çok tercih edilen pod sistem kartuş ürünleri ve markaları şunlardan oluşmaktadır:

·         Just Fog yedek kartuş

·         Smok İnfinix pod sistem yedek kartuşu

·         Vaporesso Zero pod kartuş

·         Just Fog Minifit pod sistem yedek kartuş

·         Smok Novo pod kartuş

·         Juul kartuş alpine berry

·         Juul kartuş mango

·         Juul kartuş nane

·         Juul kartuş tütün

·         Aspire ZQ Vi pod kartuş

·         Smoant karat pod kartuş

·         Juul kartuş elma


Elektronik Sigara Coil Modelleri

Elektronik sigara tutkunları tarafından en çok hakkında araştırma yaptıkları ve kullandıkları coiller, elektronik sigara cihazında bataryanın üst kısmında bulunan bir parçanın içinde bulunmaktadır. Bu parçanın adına atomizer denmektedir. Atomizerlerin içinde bulunan ve içindeki teller yardımıyla elektronik sigara likidinin optimum düzeyde ısıtılarak buhar oluşmasını sağlayan parçalara coil adı verilmektedir. Düzenli olarak belirli aralıklarla değiştirilmesi gereken coiller hakkında tüm detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde satışa sunulan tüm elektronik sigaralara uyumlu coiller en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturulmaktadır

5.00
FİLTRE
Kelime
Fiyat Aralığı
TL TL
Stok Durumu
1
2
3
4
RPM Coil Ohm Değeri
258
259
Ohm
273
262
261
178
260
272
271
228
169
170
252