Menu
Your Cart

Five Pawns

Five Pawns Premium Likit

Five Pawns - Berry Limeade 60MLAteşli meyve sevenler için özel üretilmiş, ahududu,yaban mersini,böğürtlen ve bir kaç adet farklı meyvelerin birleşiminden oluşan bir üründür.Kırmızı ve ekşimsi tatları sevenler için üretilmiştir.Özellikleri:Aroma içeriği ise şu şekildedir ;ahududu,yaban mersini,böğürt..
189,99TL
Five Pawns - Black Flag Risen 60MLİtalyan mocca ve eşsiz diğer kahve çeşitleri ile harmanlanmış tütünün en güzel hali.Özellikle kahve ve tütün aromasının en yakışan ürünlerinden olduğunu söyleyelim.Tiryakisi olabilirsiniz.Özellikleri:Aroma içeriği ise şu şekildedir ; Virginya Tütünü,Cappuccino,..
179,99TL
Five Pawns - Mango Passion 60MLFive Pawns Orchard modeli likitlerinin en beğenilen ve tercih edilen bir ürünü olan mango passion, tatlı ada mangosu ve bir çok tropikal meyveden oluşur.Özellikleri:Aroma içeriği ise şu şekildedir ;Tatlı Mango% 70 VG /% 30 PGAmerikan California MenşeiiBoyut: 60ML..
189,99TL
Five Pawns - Melon Mash 60MLMeyve hazzını en üstte yaşayabileceğiniz bir üründür, Tatlı asya kavunu ve karpuzun birleşiminden oluşan bu üründe azıcık bal'da bulunmakta.Özellikleri:Aroma içeriği ise şu şekildedir ;Tatlı Kavun - Karpuz% 70 VG /% 30 PGAmerikan California MenşeiiBoyut: 60ML..
189,99TL
Five Pawns - Nana Berry 60MLAğız sulandıran bir lezzete ve meyveye sahip olan nana berry, Çilek ve cavandish muzunun birleşiminden oluşur.Özellikleri:Aroma içeriği ise şu şekildedir ;Çilek - Muz% 70 VG /% 30 PGAmerikan California MenşeiiBoyut: 60ML..
189,99TL
Five Pawns - Pineapple Kiwi 60MLEşsiz lezzetlere sahip olan premium bir marka five pawns'ın Orchard Pineapple Kiwi ürünü karşınızda.İçeriğinde, Ananas ve kivinin yoğun olarak bulunduğu bu eşsiz ürün 70%VG-30%PG oranlarına sahiptir.Tatlı ananas ile ekşi kivinin vermiş olduğu tropikal hazzı kaçır..
189,99TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)