Menu
Your Cart

Halo Premium

Halo Premium ürünlerini kategorimizden uygun fiyatlara ve aynı gün kargo imkanları ile kapıda ödeme olarak sipariş verebilirsiniz.Halo Premium satın almak için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.
Halo Freedom Juice 30ML Halo Freedom Juice 30ML
2-3 gün içinde
Halo Freedom Juice; kısaca bahsetmek gerekirse Halo Freedom Juice ürünü tütün aromalı hafif şekerli bir likitdir, 70VG 30PG değerleriyle üretilmiş olan Halo Freedom Juice likiti 30ML'lik özel şişeleriyle sizlere teslim edilmektedir.Baskın tütün aromasıyla mest eden Halo Freedom Juice ..
75,00TL
Halo Longhorn 30ML Halo Longhorn 30ML
2-3 gün içinde
Halo Longhorn likiti özel Cavendish Tütünü ve Corojo Tütünü aromalarıyla süslenmiş , tütün severler için özel yapılmış bir likitdir.Halo likit Longhorn tütün severler için hazırlanmış olan premium likit ürünüdür.Halo Longhorn aromalarıyla damağınızda o nefis tütün aromalarını hissedicek ve bir ..
75,00TL
Halo Malibu 30ML Halo Malibu 30ML
2-3 gün içinde
Halo Malibu likiti Hafif mentol - nane aroması ve tropikal meyve karışımlarından oluşan bol meyve ve nane ağırlıklı ferahlatıcı bir premium likitdir.Efsane tadıyla sizleri mest edicek bir üründür.Halo Malibu kullandıktan sonra başka bir likit kullanacağınızı düşünmüyoruz.Tropikal meyve karışımı..
59,00TL 75,00TL
Halo Midnight Apple 30ML Halo Midnight Apple 30ML
2-3 gün içinde
Halo Midnight Apple likiti sıradan tütün ürünlerinden sıkılanlar için elma ve tütün karışımından oluşan elmanın ve tütünü birleşimiyle taçlandırılmış mükemmel bir likitdir.Elma yoğunluğu ile tütün yoğunluğu tam dengelenmiş olan Halo Midnight Apple bir çok tütün severlerin hoşuna gitmektedir.Tüt..
59,00TL 75,00TL
Halo Shamrock 30ML Halo Shamrock 30ML
2-3 gün içinde
Çikolata ve Nane karışımından oluşan enfes bir likit, Halo Shamrock bir çok çikolata severler için tercih edilecebilecek ufak nane aromasıylada sizleri ferahlatıcak bir ürün.Çikolata ve nane ile taçlandırılmış özel üretim bir ürün olup beklentinizin çok üstünde bir likit olacağından adınız gibi..
75,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)