Menu
Your Cart

Saltana Salt Likit

Saltana Salt Likit


Yıllardır sektördeki tecrubelerimiz ile hazırladığımız saltana markamızdaki likitler özel ve her biri yüzlerce kez denenerek hazırlanmıştır.35,50MG seçenekleri ile pod mod elektronik sigaralarınızda doyasıya içebileceğiniz bu ürünler eşsiz lezzete sahip ürünlerdir.

Saltana 45's 30ML Salt LikitSaltana markasının 45s ürünü Limon ve Vanilyalı Kek aromalarından oluşur.Sadece Pod cihazlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ36MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile üretilmiştir.Limon-Kek-Vanilya AROMA TONLARIDİKKAT: SADECE PO..
49,99TL
Saltana Bass 30ML Salt LikitSaltana markasının Bass ürünü çilek ve muzun en güzel hali olarak karşınızda.Sadece Pod cihazlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ36MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile üretilmiştir.Muz ve Çilek AROMA TONLARIDİKKAT: SADECE POD..
49,99TL
Saltana Concerto 30ML Salt LikitSaltana markasının Hit ürünü fransız pipo tütünü aromalıdır.Sadece Pod cihazlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile üretilmiştir.Fransız Pipo Tütünü AROMA TONLARIDİKKAT: SADECE POD SİSTE..
49,99TL
Saltana Drums 30ML Salt LikitSaltana markasının Hit ürünü kiraz ve saf tütün aromalarından oluşur.Sadece Pod cihazlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile üretilmiştir.Kiraz ve Saf Tütün AROMA NOTALARIDİKKAT: SADECE POD..
49,99TL
Saltana Guitar 30ML Salt LikitSaltana markasının Hit ürünü karamelli tütün aromalarından oluşur.Sadece Pod cihazlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile üretilmiştir.Karamelli Tütün AROMA NOTALARIDİKKAT: SADECE POD SİST..
49,99TL
Saltana HİT 30ML Salt LikitSaltana markasının Hit ürünü muz ve hindistan cevizi aromalarından oluşur.Sadece Pod cihazlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ36MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile üretilmiştir.Muz ve Hindistan Cevizi AROMA TONLARIDİKKAT: SAD..
49,99TL
Saltana Pena 30ML Salt LikitSaltana markasının Hit ürünü çilek,vanilya ve krema aromalarından oluşur.Sadece Pod cihazlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile üretilmiştir.Çilek,vanilya ve krema AROMA NOTALARIDİKKAT: SAD..
49,99TL
Saltana Solo 30ML Salt LikitSaltana markasının Hit ürünü mentollü tütün aromalarından oluşur.Sadece Pod cihazlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile üretilmiştir.Mentollü Tütün AROMA NOTALARIDİKKAT: SADECE POD SİSTEM E..
49,99TL
Saltana Star 30ML Salt LikitSaltana markasının Hit ürünü gerçek sigara aromasından oluşur.Sadece Pod cihazlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile üretilmiştir.Gerçek sigara AROMA NOTALARIDİKKAT: SADECE POD SİSTEM ELEKT..
49,99TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)